Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kiutazás Amerikába programozók...

Kiutazás Amerikába programozóként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődnék ,hogy mennyi esélye van mostani Amerikai kiutazáshoz.

Amerikába szeretnénk majd barátommal(haver) kimenni érettségi után (persze csak 90 naposra először ,majd utána egyetem után munkavállalóként kimenni(JAVA programozónak tanulunk )

Mennyi esélyünk lenne programozóként kijutni?(Nem CANADA)



2014. jún. 21. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Érettségi után? Semmi esély. Egyébként Kanada. Ha pedig világosan akarod írni, akkor Egyesült Államoknak nevezd, vagy USA-nak.
2014. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félre értesz :) Érettségi után csak túristaként mennénk ki USA-ba,egyetem elvégzése után viszont mint munkavállaló úgy mennénk ki...
2014. jún. 21. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Turistakent nem problema, ESTA es kesz. Fogalmam sincs hogy mibol 90 napig az USA-ban turistaskodni erettsegi utan de a kerdesed eleg zavaros hogy arra gondoljak hogy talan a gondolataid is kicsit zavarosak e teren.


Na most Java programozo, en mar postaztam erre a site-ra jo sokszor: nepessegaranyosan nezve minden magyar emberre jut szaz Indiaban meg szaz Kinaban. Pont Javat akarsz tanulni amit csordaszam es csordamodra tanulnak Indiaban? Igen, lehet hogy fost fizetnek nekik es fos amit produkalnak de ez van.


Probalkozzal inkabb ismertte tenni magad egy nyilt forassu kozossegen keresztul, abbol lesz aztan munka is es ne kosd magad egyetlen orszaghoz olyan makacsul.

2014. jún. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fGhw39-84th ***** válasza:
16%
Érettségi után nem leszel programozó, csak szólok.
2014. jún. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Leirta vilagosan, hogy egyetem utan szeretne kimenni :)) Olvassatok el eloszor figyelmesen! "majd utána egyetem után munkavállalóként kimenni"
2014. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyetemen után szeretnék mint munkavállaló kimenni,érettségi után csak turisztikai szempontból.
2014. jún. 22. 21:21
 7/8 fGhw39-84th ***** válasza:
60%
bocs, nem figyeltem eléggé. De minek idekeverni egy turisztikai célú utazást?
2014. jún. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végezz kint egyetemet és sínen vagy.
2014. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!