Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnek vissza menni kanadab...

Szeretnek vissza menni kanadaba (torontoba) de mar voltam ott hogyan mehetenek vissza minden megoldas erdekel?

Figyelt kérdés
Én mar eltem canadaban kislanyomal menekült kérelmunket elutasitoták ekkor magunktól házzá jotunk es aszt modták ha vissza megyek szukseges lesz a vizium ami sajnos nekünk nincs.minden lehetséges megoldás erdekelne hogy mehetek ujra vissza?? a válaszokat elore is koszonom.

2014. szept. 30. 00:14
1 2
 1/16 anonim válasza:

Hát ez tudod nem így működik.. Én is nagyon szívesen kiköltöznék Ausztráliába, de az sem csak úgy működik hogy "heló jöttem, mert szeretnék itt élni"..


Beszélsz angolul? Van normális végzettséged, amivel el tudsz helyezkedni külföldön is? Van annyi félretett pénzed, amiből gondtalanul ki tudsz utazni, majd hetekig (rosszabb esetben hónapokig) el tudod tartani magad és a gyereked is addig, ameddig nem találsz munkát?

2014. szept. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Ne viccelj már, magyarul sem beszél...


Kérdező! Nem tudsz visszamenni. Ennyi.

2014. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül küldtek vissza. Nem kellesz Kanadának. Ha a fene fenét eszik sem kapsz vízumot, ha elutazol saját költségeden, a reptérről sem engednek ki, azonnal visszafordítanak.

Számodra a kanadai álom véget ért, ennyi.

2014. szept. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Kanadának, Magyarországnak se kellenél, csak sajnos innen nem dobhatnak ki...:(
2014. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
az esetleg meg sem fordul a fejedben, hogy férjhez mész kint. Ha már voltál kint, akkor csak ismersz valakit, pl. egy férfit aki papíron feleségül vesz téged. Én jó pár éve hasonló módon jutottam ki az Államokba, egy csoporttársam aki itt tanult egyetemen, ő amerikai volt, nagyon jóba voltunk, jó haverok lettünk és feleségül vettem hogy ki tudjak menni.
2014. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez baromira nem ilyen egyszerű...
2014. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
#5, na még mondj neki ilyeneket..
2014. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat tudom hogy nem egyszerű de mar sok történetett hallotam akiknek sikerult vissza menni es ott maradni. Én nem sokat beszélek angolul a kislányom elég jol beszel sok helyen fordítót nekem , én igazából arra lenek kíváncsi hogy ha ki megyek akkor mire számíthatok.
2014. szept. 30. 15:52
 9/16 anonim ***** válasza:

Kint éltél és nem beszéled a nyelvet... Gratulálok.

Te már nem fogsz oda kimenni.

2014. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6-os, 5-ös vagyok. Természetesen nem annyiból áll hogy sipp-supp összeházasodunk és már meg is van mert voltak előtte egyéb elintézni valók, de most nem akartam konkrétan részletezni hogy hogy ment az egész házasodásos procedúra. A lényeg annyi mikor megvolt a házasság és bejegyezték Amerikában, utánna 4 év 7 hónapig nem is mozdultam ki az Államokból, szóval haza sem jöttem annyi ideig, 7 és fél évet éltem kint végülis és ennyi idő alatt sem lettem teljes jogú amerikai állampolgár.
2014. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!