Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen az élet Kaliforniában,...

Milyen az élet Kaliforniában, ingatlanok, éghajlat, piac, életmód, eligazodásstb. boltok?

Figyelt kérdés

Én Kaliforniába szeretnék költözni pár év múlva!De nem tudok róla semmit:S

Lécci írjatok rólasok mindent... :)

köszi.


2010. febr. 13. 13:21
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja Bocsi nem Kaliforniáról,hanem Los Angelesről!:)

Köszi

2010. febr. 13. 13:31
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Te nem vagy normális. Előbb látogass oda és úgy dönts. Ráadásul Los Angeles óriási, az ingatlanok, piac életmód eligazodás nem mindenhol egyforma.
2010. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Én éltem Kaliforniában, éltem 3 másik államban is...nos, kezdjük azzal, hogy olyan drága, ami még egy újgazdag magyar számára is megfizethetetlen. Az ingatlanok olyan áron vannak, hogy nem tudják még az über gazdagok sem kifizetni kp-ban. Olyan 600 ezer és 1 millió dollár körül van egy olcsóbb, kisebb ház. Az éghajlat nagyon kedvező, mindig kellemes az idő, nincs soha túl hideg, max. eső esik télen, hó nem. A szeptemberek a legmelegebbek véleményem szerint. Akkor nagy a szárazság és a környéken nem ritkák az erdőtüzek.


Mit értesz "piac" és "eligazodás" alatt? Mit szeretnél tudni a boltokról?


Te tényleg nem vagy normális, ha egy olyan helyre akarsz költözni, amiről semmit sem tudsz. Legalább a Wikipédiában megnézhetnéd. Fogd már fel, hogy a világon nincs olyan ország vagy város, ahol kolbászból van a kerítés. LA meg olyan nagy, hogy szinte egy kaliforniai sem szereti magát a várost. Egy hatalmas betonblokk. Sokkal szebb és jobb helyek vannak LA-nél az USA-ban. Fel kellene nőni!

2010. febr. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!