Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha valaki autista és kimegy...

Ha valaki autista és kimegy élni amerikába, és megszerzi az állampolgárságot, látszani fog az adatlapján, hogy autista? Vagy munkáltatójánál? És ha igen milyen formában?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem megy ki 'elni' Amerikaba. Ahhoz allampolgarsag es/vagy tartozkodasi engedely kell, amit autistakent biztosan nem fog megkapni.
2015. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
7%

Most gondolj bele!

Van egy pilótánk, aki nap-mint-nap több ezer ember életéért felel, méghozzá egy nagy légitársaságnál. A céges orvosin átmegy (persze, hogy nem pipálja be a teszten, a repülő [rózsaszín elefántokat]...).

Persze azért gáz ez a dolog az [elefántokkal], így több pszichiátere is van. De nincs információáramlás.

Így a faszi megteheti hogy egy bajos szakítás után egy igen rossz napján megöl 140 embert.


Ezek után mit gondolsz, mennyire érdekel bárkit is a Te enyhe autizmusod? Ha fertőző betegséged van, vagy terrorgyanús helyeken jártál, az igen. De a kutyát se fog érdekelni, hogy autista vagy-e vagy sem.

Amit most írok, az is csak az ÉN paranoiám: ha van valami rubrika az űrlapon, hogy milyen betegségeid/állapotod van, lehet nem kéne beírni.

2015. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem nincs bajom, csak az egyik ismerősömnek, aki kiszeretne menni, Floridába dolgozni a Clearwater Marine Aquariumban, na és ő az. Link: [link]


Na és ezek az adatok nem fognak átjutni? Vagy neki kéne majd bepipálni egy papíron, vagy valami más?

2015. ápr. 10. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Ember, elolvastad?


' No calls or walk ins please. Potential candidates will be contacted with interview details.'


Szerinted mi a jo francert valasztananak egy random magyart, akinek meg munkavallalasit is kell intezni, a helyiek helyett?


Raadasul az interjura valoszinuleg szemelyesen kene megjelenni, tehat minimum egy oda-vissza repjegyet meg par napi szallast meg kene kockaztatni egy totalisan bizonytalan meloert. Hajra, csinalja csak.

2015. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így a faszi megteheti hogy egy bajos szakítás után egy igen rossz napján megöl 140 embert.... ehhez csak annyit, hogy nem ismerted a csavot szemelyesen, sot meg csak tavoli ismerosod sincs aki a csavot szemelyesen ismerte... miert hisztek el mindent szorol szora amit a media mond nektek? Miert kell mindent meg?ezes nelkul benyelni tovig? Nem voltunk ott, nem ismerjuk oket meg csak latni se lattunk a tavolbol semmit...


Kedves kerdezo. Ez nem igy megy. Az USAba turistaskodni nagyon egyszeruen ESTAval lehet jonni. De elni, tanulni, dolgozni, ezekhez mind kulon-kulon vizum kell, hosszu eljaras, rengeteg papirmunka, szoval nem sok eselye van a haverodnak, plane ugy ha beteg. Foleg egy olyan teruleten ami tengeri/oceani allatokkal foglalkozik, ugy hogy a haverod delfint valszeg csak a teveben latott es Magyarorszag legnagyobb vize a Balaton.... :D

2015. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Volt kint és jól érezte magát, emellett a szállás nem gond.

Amúgy olvastam a szöveget! Van zöldkártyája, és szeretné elkezdeni az állampolgárági dolgot. Nos semmi baja nincs, szerintem férre diagnosztizálták. De a kérdés egyszerű, látnák ezt vagy sem? EZ a kérdés! Amúgy meg ha valaki állampolgár és ott él nagy esélye van, a munkára!

2015. ápr. 10. 20:37
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja és ennek az írójának:

Ember, elolvastad?


' No calls or walk ins please. Potential candidates will be contacted with interview details.'


Szerinted mi a jo francert valasztananak egy random magyart, akinek meg munkavallalasit is kell intezni, a helyiek helyett?


Raadasul az interjura valoszinuleg szemelyesen kene megjelenni, tehat minimum egy oda-vissza repjegyet meg par napi szallast meg kene kockaztatni egy totalisan bizonytalan meloert. Hajra, csinalja csak.


A MAGYAROKAT, SZERETIK KÜLFÖLDÖN, MERT A MAGYAROK DOLGOZNAK "LEGJOBBAN" !!! Amúgy ez igaz. És mondjuk én is szeretnék kimenni és ilyen állást választani. Szerintetek nekem mekkora lenne az esélyem?

2015. ápr. 10. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!