Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába, vagy Amerikába...

Kanadába, vagy Amerikába nehezebb a kiutazás?

Figyelt kérdés
Amerikába ugye ott az esta.. de ide vehetném a letelepedést is, hogy melyik a könnyebb, mert én úgy tudom, hogy Kanadában könnyebb ez így van? és miért?
2015. ápr. 26. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az USA-ban nagyon nagy a szigor a külföldi bevándorlókra, kanada meg kész vicc, szóval oda bármikor mehetsz.
2015. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt, hogy érted, hogy kész vicc,? azt én is halottam, hogy könnyebb oda kijutni de valóban ilyen könnyű? :O
2015. ápr. 26. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Turistaként mindkét helyre lehet menni. Letelepedni mindkét helyen nehéz.
2015. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kanada kész vicc? Ezt ügye nem a bevándorlásra értetted? Mert turistaként is beleköthetnek még akár orvosi vizsgálatot is kérhetnek. A bevándorlási törvényt januártól szigorították másfajta pontrendszerre, ami keményebb, mint valaha. Csak olyannak adnak ideiglenes letelepedésit külföldön élőknek, akinek van nemzetközi nyelvvizsgája, honosított magasszintű végzettsége, szakmai gyakorlata, plusz meghívó munkahelytől. Ha Kanadában él valaki, akkor ehhez hozzájön a minimum 1 év munkaviszonyra. Nem beszélve arról, hogy a leadott letelepedési kérvényeknek 1-2 évig is tarthat a jóváhagyása.
2015. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!