Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Átlagos végzettséggel, jó...

Átlagos végzettséggel, jó angoltudással,40 éves nönek van esélye USA-ban munkát kapni és ott élni? Ott születtem így állampolgár vagyok.

Figyelt kérdés
Számítástechnikai szoftverüzemeltetö és idegenforgalom-szálloda szakos föiskolai diplomám van. Középfokú nyelvvizsgám van, de inkább a mindennapi beszédben vagyok jó angolul. Van megtakarított pénzem. Viszont csak egy kábel tv cégnek dolgoztam a behajtási osztályán, amíg el nem küldtek. Azóta alkalmi munkák vannak, de semmi komoly. Megpróbálhatnám így Amerikában vagy maradjak itthon?
2015. máj. 18. 01:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, van esélyed. Próbáld meg.
2015. máj. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy magyar oldalon vadidegenek fogják megmondani? És te ennek alapján döntesz? *blink*
2015. máj. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jóval több esélyed lenne, igen. Állampolgárságod is van, így nem is értem mit szenvedsz itt Magyarországon. Nem a végzettséged a lényeg, hanem azt hogy tudsz-e bármit a szakmáidból a gyakorlatban?
2015. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a helyzeted mint annak a szerecsetlen turistanak, aki ESTAval akar koltozni. Viszont fel kell hivnom figyelmedet arra, hogy munkaval problemaid lehetnek, mert hiaba vagy amerikai allampolgar, ha nincs amerikai tapasztalatod, nem igen fognak allast ajanlani, foleg mostani gazdasagi helyzetben. Tehat ha van szerencsed, talan kapsz valami rosszul fizeto, alkalmi munkat, de kezdetnek az is jo lenne, amig nem talalsz jobbat.
2015. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azért kérdezi itt, mert itt nőtt fel, tehát alapvetően magyar. USA-ban meg hiába kérdezi, mert ennyi erővel egy álláskereső hirdetést is feladhatna.


Apropo, kérdező, interneten nézz álláshirdetéseket, és látni fogod, mi a helyzet. A lényeg, hogy ott is van rendesen munkanélküliség, attól függően, hol nézed. Kansas vagy Oklahoma necces, partok mentén esélyesebb, főleg idegenforgalomban. Annak is nézz utána, hogy a végzettségedet elfogadják-e, esetleg hogyan tudod ott honosítani.

2015. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 librikus ***** válasza:
Us citicen értesz amerikánusul, akkor mi a probléma? Persze, ha a neten utánanézel, itthon is találsz megfelelő jobot.
2018. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!