Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Torontóba mennék karácsony...

Torontóba mennék karácsony körül 15 éves vagyok és még sohasem repültem egyedül és néztem már jegyeket és csak átszállással és hogyan működik az átszállás?

Figyelt kérdés

2015. nov. 9. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Átszállsz egy másik gépre :D hogyan máshogy működne?
2015. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát hogy ugyan kell leszálnom becsekolni stb.?
2015. nov. 9. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha leírod, melyik reptéren akarsz átszállni, biztos lesz, aki többet tud írni.

Egyébként reptéren megrendelhetik a szüleid az ún. UM ("unaccompanied minor") szolgáltatást, és akkor mindenhol odakísérnek, ahová kell. Tizenöt évesen nem kötelező ugyan, de elérhető szolgáltatás, láttam már ennyi idősnél.

2015. nov. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban lehet kérni ilyet. Azt mondjuk nem értem, hogy engednek el egyedül egy ilyen útra, de ez nem a kérdéshez tartozik.

Kanadába nem megy közvetlen gép. Én Frankfurtban szálltam át, Toronton keresztül utaztam Quebeqbe. A frankfurti reptér elég nagy, d azért nem kétségbeejtő kategória. Csekkolni újra nem kell, csak kiszállsz, megnézed, h hányas kapuhoz kell menned, ahonnan indul a gép, kérik ugyanúgy a jegyed és beszállsz. :)

2015. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

melyik városban szálsz át?

egyébként nagyon egyszerű, rajta van a jegyeden a kapud száma és csak azt kell keresni. Ha nem találod meg segítséget kérsz, ha más nem egy biztonsági embertől, vagy egy ott dolgozótól, aki azonnal látni fogja hogy hova kell menned.

2015. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!