Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nokent mit lehetne dolgozni...

Nokent mit lehetne dolgozni Amerikaban?

Figyelt kérdés
Au pair vagyok, kint elek mar majdnem egy eve. Osszeismerkedtem egy csodalatos fiuval aki megkerte a kezem. De felek nem tudnek itt maradni mert kulfoldikent hol tudnek elhelyezkedni?

2015. nov. 28. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod te mennyi itt a külföldi? Senkit nem èrdekel honnan jöttél, csak dolgozz keményen. De nem hiszem hogy a leendő fèrjed ezt nem mondta
2015. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha illegálisan lennél kint akkor is tudnál végezni takarítói és ehhez hasonló munkákat.

De mivel feleségül vesznek így ha megvan a zöldkártya bármit dolgozhatsz.

De szerintem legrosszabb esetben is egy wallmartban tuti eltudsz helyezkedni.

2015. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejthetem, hogy olyan teruleten dolgozzak ami erdekel?
2015. nov. 28. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is felmerülhet kérdésként, hogy mihez értesz.
2015. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mièrt ne dolgozhatnàl? Gondolom a nyelvet tudod, ha meglesznek majd a papírjaid, dolgozhatsz. Az hogy külföldi vagy, nem szàmít. Sajnos sokan elhiszik azt hogy csak mosogatàs meg a takarítàs lètezik egy külföldinek.
2015. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen ez a problemam hogy eddig azt hittem max takaritoneni lehetek azt pedig nem szeretnem...

Teljesen mellekes, hogy mi szeretnek lenni, csak erdekelt hogy lehetne e olyan munkám ami boldogga tesz.

Mellesleg erdekel a jelmeztervezes, szivesen lennek stylist (ez hogy is hangzik magyarosan?). Otthon kozepiskolaban erettsegi utan egy ideig varrononek tanultam, de az au pair munka miatt abbahagytam s nem vizsgaztam le belole.

2015. nov. 28. 23:08
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Azonnal mondj igent! Előtted az élet, kialakul, örülj hogy kapsz USA zöldkártyát, állampolgárságot, innen már könnyebb. Nem könnyű, nem, de könnyebb.
2015. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

USA már nem a régi, de még mindig a lehetőségek hazája,és ha igazán akarod,teszel érte egy kis szerencsével bármit elérhetsz.

Elvégzel egy stylis tanfolyamot,és az is lehet,hogy ők ajánlanak fel munkát.

De ami tetszik az államokban és nyugat Európában,hogy nem az van,hogy mutass papírt,mutass iskolát, kit ismersz, honnan jöttél stb... Azaz nem ezeket nézik.

Ha neked autószerelői végezettséged van de te jobb cukrász vagy mint egy olyan akinek 20 papírja van arról,hogy ő cukrász akkor is téged vesznek fel. Mivel a munkádat nézik.

Magyarországra semmiképp se gyere, nagyon nagy lehetőség,hogy megkérték a kezed, hamarosan zöldkártya onnantól meg pár év és akár állampolgárság.

Hidd el soha nem leszel olyan boldog mikor kiveszed ezt a postaládából. :) [link]

Gondolj a sok mexiko,de akár magyar feketemunkásokra akik bármit megtennének akár csak egy SSN-ért is.

2015. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!