Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Au pair munkáról lenne egy...

Au pair munkáról lenne egy két kérdésem?

Figyelt kérdés

Még csak 14 éves vagyok, de majd au pairkedni szeretnék, és ezzel kapcsolatosan lenne pár kérdésem

1. Itthon mikor lehet jogsim (ne torkolljatok le hogy ha már ezt se tudom akkor ne akarjak kimenni) mert olvastam egy csomó oldalt az egyik azt írja 18 a másik 17?

2. 17 éves lányt vagy 18 éves lányt választanának inkább au pairkedni?

3. Könnyű kijönni a gyerekekkel?

4. Hogy működik ez a kredites dolog a tanfolyamokkal kapcsolatban?

5. Regisztrálás után kb mennyi idővel fognak megtalálni?

6. Mennyi idő alatt jutnék ki minden papírral?

Nagyjából ennyi lenne akinek van ezzel tapasztalata írjon privit mert nagyon érdekel ez a dolog.


2015. dec. 5. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. 17 évesen leteheted, de 18 éves korig csak felnőtt társaságában vezethetsz

2. nem hiszem, hogy 17 évest felvennének, bár sok országban, mint pl. itt Németo.-ban is ez teljesen rendben van, 16 éves kortól lehet már dolgozni. Ennek ellenére 17 évesen még a szülők írásos beleegyezése kell plusz túl nagy felelősség, hogy még nem vagy nagykorú - mármint a fogadó családnak a te felügyeleted és ellenőrzésed is.

3. Attól függ milyen gyerekeket kapsz. Sok esetben inkább a szülők a problémásak, úgy hallottam.


A többi kérdésedre nem tudok válaszolni

2015. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:) ment a zöld kéz

Jöhet még több válasz is

2015. dec. 5. 10:05
 3/10 anonim ***** válasza:
a többit nem tudom, de jogsid 17 évesen már lehet.
2015. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1, jogsira vàlaszoltak

2, nem àrt, ha az aupairnek van tapasztalata màr, àltalàban 19-tol felfele... de legoptimàlisabb a 22-26

3, gyerektol fugg, hogy konnyu e kijonni veluk (Ezért se tul jo egy 17-18 éves, mert a gyereket tanitani, fegyelmezni, nevelni kell és hàt sok esetben ellàtni némileg a hàztartàst - lightos munkàk: vasalàs, fozes a gyerekekre, porszivozàs, felmosàs, portorlés )

4, kredites dologrol még nem hallottam

5, attol fugg, hogy mennyi tapasztalatod van, ha jol beszléled a nyelvet (akàr tobbet is), van jogsid, tapasztalat vagy a gyerekeket illetoen 0-16 ig, plusz nem esik nehezdre a hàzimunka, akkor hipp-hopp (1-2 hét)

6, hova akarsz menni? milyen papirokra gondolsz? ha Europàn belul szeretnél maradni, akkor csak annyi, hogy kuldik a repjegyet vagy megveszed és màr mehetsz is

2015. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jajj csak most làtom, hogy Eszak-Amerikàrol van szo, bocsi.
2015. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vizum meg minden ilyesmi papirra gondoltam:)
2015. dec. 5. 11:37
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, igen, igy màr értem :) sajnos abban nem tudok segiteni.
2015. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És nehéz lesz az az "interjú"? Mondjuk elég jól megy az angol és most márciusba megyek majd londonba egy projektre és remélhetőleg még ott is sokmindent tanulok.
2015. dec. 5. 11:44
 9/10 anonim ***** válasza:
tobbet szàmit az, hogy van e tapasztalatod a gyerekekkel.
2015. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szabina555 ***** válasza:
nem a vízuminterjú lesz gond az angolnál. ne vágj bele úgy egy ilyenbe, hogy nem tudsz jól angolul, mert az neked is rossz, és a családnak (és nehezen is helyeznek majd el). még van 4 éved, addig bőven meg tudsz tanulni jól angolul. mindenképp érettséizz le, utána vágj bele ebbe, 18-19 évesen.
2015. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!