Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » S. O. S. Életemben először...

S. O. S. Életemben először vettem online repjegyet, és elvileg minden adat rendben, de a számlázási/kapcsolattartási adatoknál a férjem nevét és az én címem meg telszámom adtam meg?

Figyelt kérdés
Izgultam... , és sajnos nem egy címen vagyunk bejelentve, mert esküvő óta házvásárlásban vagyunk, és nem akartam kavarni a dolgokat). Ezért lehet baj, ha minden más rendben van (név, útlevélszám stb. a foglalási adatoknál)? KLM a légitársaság, utána meg Aeromexico. Vagy ezen ne törjem magam?

2016. febr. 29. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem probléma.
2016. febr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak a nevet nézik, volt olyan, hogy nem találták a foglalásunkat a reptéren, aztán még 2x körbe néztek és ott volt.

Mi most már mindig online check-int csinálunk, így igazából már a kinyomatott beszállokártyával megyünk.

2016. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyes vagy, semmi para.


Abszolut nem szamit, hogy ki es milyen cimen fizeti ki a jegyet.


CSAKIS az szamit, hogy aki tenylegesen utazik annak a neve/szuletesi adata/utlevelszama rendben legyen, a tobbi nem erdekes.


Rendszeresen veszek ismerosoknek repjegyet, sot, ugy is hogy en kulfoldon lakom ok meg Magyarorszagon. A legitarsasagot csak az erdekli, hogy akinek a neve a jegyen van es aki a repteren ott all elottuk annak a neve ugyanaz legyen ;)


Jo utat!

2016. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!