Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Montrealban vagy Torontoban...

Montrealban vagy Torontoban lenne érdemesebb letelepedni, ha már a megélhetés megoldódott?

Figyelt kérdés

Melyik az a város, amelyik hosszútávon élhetőbb, szebb, nem annyira zsúfolt,(ezt inkább a belváros részekre értem).

nyilván ingatlanárak is fontosak, meg a megélhetés egyéb költsége, szolgáltatások árai, élelmiszer árak.

Szóval a válaszírók ne a munkáról írjanak, mert az a része megoldott dolog.



2016. júl. 7. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Toronto. Egyértelműen.
2016. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Torontonak a suburbs régiói tetszenek nagyon, ahol a lakosság nagy része lakik is.Nagyon szép házak vannak ezeken a helyeken, de a többségük 15 évnél fiatalabb lakóházas övezet, egykaptafára készült az összes, ha már valaki élőben járt ott, nem mutat olyan szép képet.

Montrealnak viszont a kertvárosi régiói is nagyon szépek.

De várnám a kifejtős válaszokat, mi mennyi, esetleg tapasztalatokat, aki már élt a fenti két városban.

Fórumokat, blogokat néztem, ez is egy ilyen oldal, ezért írtam ki a kérdést, még mielőtt valaki rákérdezne.

2016. júl. 7. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a nagyvárosias(newyorkias) élet teret szeretnél akkor csak is toronto.

Ellenben ha szereted a sok zöld teret, parkokat, folyópartokat, franciás házakat, ételeket, akkor montreal.

Egy üde színfolt a hideg kanadában.

2017. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!