Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA-ban tényleg ilyen a...

Az USA-ban tényleg ilyen a gyerekek/fiatalok élete?

Figyelt kérdés

Olyan, mint a rajzfilmekben, filmekben?

Suliban mindenkinek van egy szekrénye, lemennek rendesen az órák, suli után irány haza, leckeírás, aztán estig biciklizés/baseballozás/kosárlabdázás/videójátékozás, mindenkinek nagy kertes háza van, sok szuperhősős filmet néznek és képregényeket olvasnak, fánkot, gabonapelyhet és hamburgert 'zabálnak'?


köszi :)



2016. okt. 16. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Nagy vonalakban igen. Ezt onnan tudom, hogy a legjobb barátnőm kanadai, és ő is szinte ugyanezeket csinálja csak nem olvas képregényeket, és nem zabál hamburgert csak ritkán.
2016. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Van ott is egy vékony réteg aki panelba lakik. Esetleg gettóban. Mert sajna ilyen is van. Azok a gyerekek nem járnak iskolába hanem egyfajta cigány életmódot élnek. Nem azért mert azt akarják hanem mert nekik az maradt
2016. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Környéktől, lehetőségektől függ, mint itthon. A többség ugyanúgy szenved a számláktól, mint itthon, és nem áloméletet él. Sok sulit meg naponta túl kell élni, mert szidják, verik egymást. És normálisabb környékeken is előfordulhat, hogy elrabolnak gyerekeket.
2016. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2016. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez amúgy egy átlag magyar családnál is így van, pláne kertvárosban. Csak épp nem baseballoznak, hanem fociznak. Még szekrénye is van az iskolásoknak, bár nem tudom, ez miért olyan érdekes.
2016. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

USA-ban nagyon meleg van nyáron, főleg a déli államokban. Ott ha jön a jó idő akkor 35-40 fokok vannak és nem mennek ki az emberek ha nem muszáj, tehát nem igazán megy a biciklizés, baseballozás, kosárlabdázás. Videójáték az gondolom megy.

Eleve veszélyes biciklizni, hacsak nem vidéken laksz vagy a város szélén.

Nem mindenki lakik kertes házban, van aki társasházban lakik a belváros környékén. Ők tuti nem mennek le biciklizni, kosarazni, deszkázni.

Na de megkérdezem a barátnőmet erről csak náluk ilyenkor még reggel van és alszik.

2016. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Igen Kérdező, én voltam kint ,és azt kell mondjam, tényleg eléggé sztereotipnek hangzik, de nagyjából úgy élnek, ahogy leírtad :)

Amúgy Alliance-ben voltam, Ohio államban (ez egy relative kis város Akron közelében, Clevelandtól 2 órára)

2016. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hol nem ilyen?
2016. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Még aki csak filmeket lát annak is több esze lehetne ennél. New York City? Los Angeles? Houston? Szerinted itt nem laknak gyerekek? Mert hogy kertes ház ezeknek a belvárosában nincs az is biztos...
2016. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg ilyen, kérdező. Meg a szüleik is kivétel nélkül jó fejek. Na ne röhögtess már!
2016. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!