Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA vízum probléma. Most...

ESTA vízum probléma. Most akkor menyibe kerül?

Figyelt kérdés

Interneten keresztül elkezdtem kitölteni, eljutottam a fizetésig ahol írja hogy 83 dollár... Most akkor nem 14 dollár?? Vagy valamit elnéztem? Az estausa.com-on keresztül akartam igényelni.


"A lenti gombra kattintva tudomásul veszem, hogy egy magáncég segítségét veszem igénybe azért, hogy átnézze és benyújtsa az ESTA beutazási engedély iránti kérelmet a nevemben USD $83.00 amely tartalmazza az Egyesült Államok kormánya által megállapított kötelezően fizetendő igénylési díjat. Ezen feldolgozási szolgáltatás használatához elfogadom a weboldal Általános Szerződési Feltételeit."


Itt kéne bepipálni a kis négyzetben. Vagy annyi hogy nem kattintok bele, és akkor csak 14 dollárt von le a számláról? Nem igazán értem.



2016. okt. 25. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden bantas nelkul, legy oly kedves, es olvasd mar el (majd ertelmezd a szoveget), amit ide bemasoltal nekunk. Benne van a valasz ugyanis.
2016. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igazad van, akkor annyi a teendő hogy nem pipálom be és kész? Közben azt is találtam hogy ez az egyetlen hivatalos oldal: [link]

Most akkor fejezzem be az elkezdett igénylést és csináljam meg ezen a másik (elvileg egyetlen hivatalos) oldalon?

Nem vagyok se kis kezdő, se béna az értőolvasásból, egyszerűen csak hirtelen bepánikoltam, már így is elég nagy összegre rúg az egész út, és csak ezzel a 14 dolcsival számoltam az estára, nem növelném ha nem muszáj... :) Köszi a további segítséget!

2016. okt. 25. 15:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jo, nem sikerult, de akkor lerantom a leplet a dologrol:). Te jelenleg egy maganceg szolgaltatasat akarod igenybe venni, aminek ara van. Egeszen pontosan 69 dollar, plusz 14 dollar esta dijat mar tartalmazza vagyis igy lesz 84 dollar. Es ok igy helyetted a te nevedben adjak be az esta kerelmet. Ennek az arat fizeted meg.


"tudomásul veszem, hogy egy magáncég segítségét veszem igénybe azért, hogy átnézze és benyújtsa az ESTA beutazási engedély iránti kérelmet a nevemben..." - itt van leirva. Ez nem igenyles amit elinditottal, ugyhogy javaslom a hivatalos oldal felkereseset.

2016. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De de sikerült, megértettem én azóta :) azért is írtam hogy hagyom ezt a magáncéget, és új regisztrációt kezdtem a hivatalos oldalon.

Más kérdés (te jártasnak tűnsz ebben a témában): ha csoportos kérelmezést indítok, 2 főnek igényelném (az egyik én vagyok), a másik pedig a párom, aki viszont nem magyar állampolgár (de ugyan azok az esta igénylésnek a feltételei az ő országában is) szerinted el lehet intézni egy füst alatt? Vagy tanácsos külön, mivel nem ugyanaz az állampolgárságunk?

2016. okt. 25. 15:37
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
miért nem a hivatalos oldalon intézed? miért bízol meg egy ellenőrizhetetlen valakit? miért?
2016. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

egy fust alatt? hogy erted?


ket kulon esta igenylest kell beadni

egyet neked, kitoltod az adatokat, fizeted a 14 dodot, varsz, a kovetkezo oldal irja, hgoy megkaptad vagy sem, azt elmented vgy kinyomtatod,


egyet a parodnak, ujra felmesz a hivatalos oldalra es elkezdesz egy uj kerelmet kitolteni a parod adataival, fizetsz 14 dollars, varsz, a kovetkezo oldal kiirja az eredmenyt...

2016. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ötös, nem tudtam hogy nem az a hivatalos oldal, természetesen a hivataloson keresztül szeretném elintézni :) (ilyen névvel hogy estausa.com elég hivatalosnak tűnt)


Köszi az új választ, azért merült csak fel az 'egy füst alatt' mert van olyan hogy csoportos igénylés, de aztán elbizonytalanodtam emiatt hogy eltérő az állampolgárságunk... Mindegy is, a legegyszerűbb ha külön elintézem előbb az egyiket majd a másikat.

2016. okt. 25. 18:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátom, az amerikai kormányzat oldalai a .gov domain alatt vannak, .com alatt nincs hivatalos oldal. Te egy csalás áldozata lettél ... majdnem. A világon semmit sem csinálnak amit Te nem tudnál csak bezsebelik a sok pénzt.
2016. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
(Barátnőm max) :) és igen, szerencsére csak majdnem... Hát most már ezt is tudom, mindig tanul az ember!
2016. okt. 25. 22:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, én is belefutottam egy ilyen oldalba, csak én ki is fizettem. :) Szerencsére attól még az ESTA érvényes volt, csak hát drága. Úgy voltam vele, hogy mindegy mostmár, csak minden rendben menjen és engedjenek be. Csináltam videót a kinnlétemról ha esetleg érdekel nézz bele.

Üdv,

1 K M

https://www.youtube.com/channel/UCTrKt2f0dhjJaNLP053D2uw

2016. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!