Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Méltán lehet büszke magára...

Méltán lehet büszke magára az, aki kanadai állampolgárságot szerez?

Figyelt kérdés

Magyar emberként kiment dolgozni,és elérte hogy megkapja az állampolgárságot, meg kanadai útlevelet.

Ez lehet olyan dolog, ami az embert büszkeséggel tölti el, vagy a környezete felnézhet rá emiatt, hogy sikerült ezt neki elérni?



2016. nov. 9. 15:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Felnézni emiatt nem fogok senkire, de aki elérte az álmát, azzal együtt örülök.
2016. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ismerek pár embert aki már állampolgár, vagy épp most szerzi meg, de nem szoktak vele felvágni hogy húúú én már kanadai vagyok.

Sok pénz, sok munka, és sok-sok idő amíg valaki megszerzi, nem egyik napról a másikra történik, szóval inkább örülnek hogy végre vége van az egész procedúrának és nyugodtabban élhetnek az országban, utazhatnak bármikor bárhová, bármennyi időre, stb....

Én is örülnék neki a helyükben, de nem hiszem hogy ez egy olyan dolog amiért jujj de nagyon fel kéne néznem valakira. Én is külföldön élek évek óta, csak épp Európában, és nincs szükségem az állampolgárságra, mert itt semmi jelentősége. Egy papírtól nem lesz se több se kevesebb egy ember.

2016. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!