Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kint élőktől szeretnem kérdezn...

Kint élőktől szeretnem kérdezni mi az alábbi városokról a véleményetek? -Huoston -Oklahoma -Miami -Los Angeles -Portland -Atlanta -Indianapolis Mi a véleményetek tapasztalatotok a városokról? Melyikben a legjobb az életszínvonal?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Miamiról tudok érdemben nyilatkozni!

Ugy lehetne összefoglalni hogy ultimate playground for ritch people!

Egyebkent miamira meg az elővárosaira is jellemző a teljes kettősség!Az egyik utcaban meg csodálatos villák drága autó stb,2 utcával arréb a csövesek meg a drogosok fekszenek az ut szelen!

Vagy az egyik utcában normális emberek(legyen fehér,latin,akármi)a következő sarkon meg a fekák a görkorit menet közben leszedik rólad!

2-3ezer dollárból el lehet lenni!valami kisebb lakast lehet berelni párszaez dollarert egy normálisabb ház 1200-tól indul!

Az időjáras pazar!Nem hiaba sunshine state!Mondjuk eső van nem kevés,de szerintem az is szerethető!

2016. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Atlanta mellett lakunk, nekünk tetszik. Jellegzetes déli hangulatú emberek, ételek, nem panaszkodhatunk. Kicsit meleg van, sőt, de nem vészes, legalább nincs hideg. Az összes felsorolt városban meg lehet élni, amennyiben van munkád.
2016. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

ezek közül három városban voltam.

Miami - Kb az van amit az egyes ír.

LA - Nekem nem jött be, de sokaknak bejön.

Oklahoma city - Igazi nyugis város. Ha ez a fontos akkor ide menj.

2016. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Houstonban laktam egy darabig, nekem unalmas, poros, dogmeleg, semmi erdekes varos. Azok, akikkel korul voltam veve (kollegak, szomszedok, plusz haverkodni is probaltunk), azok tobbnyire amolyan igazi csizmas-cowboy-kalapos stilusu nemfoldmuves parasztok voltak, meg ha oltony is volt rajtuk. Kulturalis programok alig, egyebek is mersekelten.

Los Angelesben elek most, itt nagy a szirupos csili-vili, nyuzsges, es bar vannak valoban komoly kulturalis programok, azert az eloterben mindig a filmstudiok, Disney, es tarsai szinvonal van. Az igazan ertekek elegge el vannak dugva. Viszont a kornyeken sok szep taj van (150km-es korzeten belul)

Ami igazan tetszik, mar tobbszor voltam ott 1-2 hetre, az Portland, OR. Nem csak az emberek, hanem az egesz varos vonzo. Kulonosebb internetbongeszes nelkul szinte belebotlasz a jobbnal-jobb programokba, a gyerekeknek interaktiv muzeumuk van (tobb lehetoseg is), a kornyek gyonyoru (negy evszakos idojarassal), es komolyan gondolkodunk, hogy oda kene koltozni. Hja, es egesz Oregon teruleten nincs AFA :)

2016. nov. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

LA-ről nincs véleménye az embernek, hogy lehetne? Túl nagy. Apróbb országnak elmenne. Comptonról talán hallottál de Green Meadows is életveszélyes, bármikor lelőhetnek. Ugyanakkor a North of Montana kerületben egy sufnit se kapsz egymillió dollár alatt. Távolság? 20 mérföld. Szóval LA-t egy ecsettel ne próbáld lefesteni.


Portland az valóban jó, én egy elővárosban (Hillsboro) laktam egy darabig, egyike azon kevés amerikai városoknak ahol elfogadható a tömegközlekedés, valóban egyedi, kulturált, kellemes. Ha nem szereted az esőt ne költözz a PNW-re.

2016. nov. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező!Érezd magad megtisztelve,hogy Marcello Gandini ilyen bőven írt neked Miamiról...nem sűrűn szokott.
2016. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Portland király hely, a többiben nem élnék.
2016. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!