Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ki merjen utazni egy 21 éves...

Ki merjen utazni egy 21 éves egyedül 3 hónapra, jogosítvány nélkül? Hol lehet megnézni a biztonságosabb és a kevésbé biztonságos észak-amerikai városok listáját? Mit kell ezekkel kapcsolatban tudni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 00:51
 1/10 anonim válasza:
100%

Simán.Nem a jogsin műlik,hogy "életben" maradsz-e.

Egyébként a nagykövetségen szépen le vannak írva a kérdésedre a válaszok.Először nézz szét ott.

2016. nov. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Miért ne utazhatnak ki egy 21 éves jogsi nélkül?
2016. nov. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Én is voltam kinn, én is egyedül, kb. ennyi idősen, és nekem sincs jogsim.


Még élek. Sőt, bármikor visszamennék. A legjobb hely a világon.

2016. nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Egyik ismerösöm fia szintén ennyi idősen ment ki.

Igaz,hogy haza már elfelejtett jönni. :)

Azóta már feleség, gyerek, zöldkártya...


Én azt mondom menj ki mindenképp, megbánni biztos nem fogod, viszont ha nem mész ki, azt lehet,hogy bánni fogod a későbbiekben.


Olyan város aminek az egész része veszélyes nem igen van.

Egy adott városnak inkább részei vannak ami veszélyesebb.

Írd be a google képkeresőbe például: Chicago crime map, majd látni fogod melyik részei veszélyesebbek.


Jogosítvány nem ártana ha meglenne, de ellehet lenni nélküle.

Bár ha valahova elakarsz menni ubert kell hívnod vagy tömegközlekedéssel kell vacakólni, ami nem épp a legkiépítettebb arra felé.

2016. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hova mennél? Miért? Utazgatni? Csak úgy?

Nyilván ott élni nem nagyon lehet jogosítvány nélkül, ha pl. naponta kell dolgozni, iskolába járni.

De turistaként meg lehet lenni simán.

Az alapján döntöd el, hogy mit nézel meg, hogy mi számít biztonságosnak?

2016. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Olyan helyekre menj ahol jó a tömegközlekedés. A biztonságos helyekről találsz a googleben térképeket statisztikákkal.

Csak kint ne felejtsd magadat 3 hónap után mert most eléggé migránsellenes elnökük van és kitiltanak több évre.

2016. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Most akármennyire is nem tetszik akkor se tudsz kint maradni dolgozni. Lehet lepontozni nem érdekel.
2016. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#7!Kezeltesd magad,látom gondjaid vannak.Mégis ki akar kinn dolgozni?Nem kicsik itt a problémák...

2016. nov. 23. 15:47
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem a levegőbe beszélek mert ismerőseim és rokonaim élnek ott.

Hogy segítsek is itt van egy elgondolkodtató térkép Európa és az USA kilgyossági (direkt elírás de érted) statisztikáiról:

[link]

Egy másik ugyanebben a témában csak még lokalizáltabban:

[link]

Harmadik az erőszakossági arányt mutatja:

[link]

Ezek viszonylag friss térképek.

2016. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

A kezelés úgy látom inkább rád férne. Talán egy düh csoportterápia jót tenne neked.

Persze mert virágnyelven nem azt jelenti a 3 hónap hogy abból igazából tovább maradás lesz. Mert így szokott lenni. Akik csak nyaralni mennek azok 1-2 hónapot maradnak de ezzel is sokat mondok. Semmi közöm hozzá csak szóltam hogy mire lehet számítani. Ha nem tetszik akkor nem veszed figyelembe. Azt csinálsz amit akarsz csak jó tanácsként akartam mondani hogy közelebb is vannak élhetőbb országok ahol viszont legálisan lehet maradni. Amíg az angolok el nem döntik hogy mi legyen addig oda kell menni míg lehet.

2016. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!