Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Autót kölcsönözni lehet úgy,...

Autót kölcsönözni lehet úgy, hogy máshol adom le, mint ahol kikölcsönöztem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy végigutaznék a nyugati parton, de nem tudom, hogy lehet-e olyat, hogy kikölcsönzök egy autót Seattle-ben, és leadom Los Angelesben, és onnan repülök haza.

2016. dec. 11. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az Alamo nevűben kölcsönöztem, és én is máshol adtam le az autót.

A gk. átvételkor kell ezt beíratni, mert utólag lehúznak vele.

Így viszont nem volt külön költsége.

(Amúgy vigyázni kell velük mert mindenre rá akarnak beszélni, és simliskednek a leadáskor.)

2016. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ, de ez vonatkozik arra az esetre is, ha másik tagállamban adom le az USÁn belül, vagy esetleg Kanadában kölcsönzöm ki, és az USÁban adom le?
2016. dec. 11. 21:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Országon belül kell lennie! feláras szolgáltatás amúgy.
2016. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért? Mennyibe kerül kb?
2016. dec. 11. 21:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Ki tudod számolni bármely nagyobb kölcsönző oldalán...
2016. dec. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem nekünk 200$ felár volt. (másik államban adtuk le)
2016. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Miért? Mennyibe kerül kb?"


Azért feláras, mert minden bérautó adott város, adott autókölcsönzőjéhez tartozik. Ha te máshol adod le, azt az autót a cég emberének vissza kell vinni oda, ahonnan te elhoztad. Ezért a felár. Olyan 200-300 dollár körülbelül pluszban ez a szolgáltatás.

2016. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy LA-Seattle one way fee drágább lesz. Kölcsönzőtől függően 500-1000 dollár közöttre saccolom, vkinek végig kell vezetnie azt a kocsit utána a komplett nyugati parton, plusz kb mehet is a kukába a kocsi annyi mérföld után (a nagyobb cégek 12000-18000 mérföld után cserélik a flottában levő autókat).
2016. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben komoly cégtől kölcsönzöl amelyiknek szinte minden nagyobb városban van kirendeltsége, bármelyiknél leadhatod az autót, csak előre jelezd nekik.

Én pl. Orlandóban vettem fel, és Miamiban adtam le az autót az Alamo-nál. Semmiféle felára nem volt, sőt ki sem jöttek az irodából megnézni, hogy egyben hoztam-e vissza.

Természetesen nem szállítják vissza az "eredeti" telephelyre, hiszen ide is érkezik naponta rengeteg ember, aki autót szeretne bérelni. Az már a cégek belső logisztikája, hogy minden telepükön elegendő bérautó legyen.

Nézelődjél:

[link]

2016. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az Orlando-Tampa-Fort Lauderdale-Miami vonalat ne keverjük egy három bazinagy államon átívelő túrán, egész más kondíciók vannak Floridában, mint Washingtonban.
2016. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!