Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Camp Leaders security munkában...

Camp Leaders security munkában van valakinek tapasztalata? Miről szól pontosan?

Figyelt kérdés

Idéén megyek és a security-n gondolkozok, de eddig nem teljesen világos, hogy ez konkrétan mit is takar. Persze tábortól függ, de nem gondolom, hogy óriásiak a különbségek. Mit kell pontosan csinálni? Mennyire ,,üldögélős"?


Ha valaki volt ebben a munkakörben, vagy hallott róla, az legyen szíves írjon!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 10. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én voltam Camp Leadersszel amerikai táborban, bár nem ilyen munkakörben. De volt más magyar, aki meg ebben volt, szóval pár szót tudok azért mondani róla.


Nálunk a security és a maintenance munkakör egyben volt. Szóval volt pl 5 fiú ebben a munkakörben, és akkor mindegyikre mondjuk 2 hét security munka jutott.


Nálunk csak éjszakai őr volt, szóval emiatt sem volt külön biztonsági őr munka. Hogy pontosan mit kellett csinálniuk, azt nem tudom igazából. De szerintem nem sok mindent, leginkább csak ülni kint és nézni, hogy nem történik-e valami gyanús. Pl hogy nem szökik-e ki valaki éjjel a faházakból.

2017. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :)
2017. jan. 11. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!