Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha valaki tursita vízummal...

Mazsa97 kérdése:

Ha valaki tursita vízummal megy ki New Yorkba, de időközben a 90 napon belül megkapja a zöldkártyát és 2 évig kinn maradt, de utána haza jött 5 évre mi történik? Most menne ki újra. Ki engednék pl tursita vízummal vagy vmivel?

Figyelt kérdés

(zöldkártyája már nem érvényes mivel több mint egy éve itthon van így az nem érvényes)

54 éves nőről van szó egy 19 éves gyerekkel aki kettős állampolgár.


Kérem tapasztalat vagy biztos forrás alapján írjatok ne találgatva meg szerintem meg lehet, talán stb.:)

KÖSZIII :)



2017. febr. 5. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha felhivnad a konzulatust!?
2017. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már hívtam...:/ fél napig tartott míg elértem egy élő embert nyomja meg ezt a gombot ha ezt meg ezt keresi nyomja meg ezt... 6 gombot nyomtam meg mig valami űgyintéző felvette akinek gőze nem volt arról amit kérdezem...
2017. febr. 5. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkabb szemelyesen kellene bemenni. A dolog komplikalt, mivel, ha tobb mint egy evig USAn kivul volt az illeto, ( itt 5 evrol van szo!), azt ugy veszik, lemondott allando USAbeli tartozkodasrol. Nagy kar, ugye. Persze, vannak kivetelek is, azert komplikalt a dolog. Itt egy kis olvasnivalo:

[link]


Foleg "Abandoning Permanent Resident Status" reszt olvasd el.


De mindenkeppen probalj szemelyesen beszelni konzullal.

2017. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg, probalj itt megerdeklodno:


[link]


Angolul kell irnod, lehet hogy fizetni is kell, azt nem tudom.

2017. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 5 evig tavolmaradt az USAbol, akkor azt a zoldkartyat elveszitette!!!

Ha ujra vissza akar jonni, akkor ujabb kerelmet kell beadni a hivatalhoz, ujra ki kell fizetni a nyomtatvanyok dijat.


Ezt a konzulatuson nem fogjak tudni, de egy bevandorlasi ugyved nagyon szivesen ad majd felvilagositast!

2017. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 19 eves kettos allampolgar gyerek megkerheti az anyjanak a zoldkartyat, es eleg gyorsan meg is kapja (max fel ev)
2017. febr. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ebbe a sztoriba leginkább az nem fér a fejembe,hogy kaphattál te ilyen hamar zöldkártyát. Még a "nagyok" se tudják a B1/B2 vizumukat a beutazástól számított 90naponbelül zöldkártyára cserélni nem hogy az ilyen kis "tursiták"
2017. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!