Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kimegyek USA-ba ESTÁval egy...

Kimegyek USA-ba ESTÁval egy hónapra. Retúr jegy megvan. Ha úgy alakul és szeretnék 3 hónapig maradni, mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Minden érdekel, biztositás, repjegy átirás, stb.

Hová kell fordulnom és mennyivel előtte kell ezt jeleznem?

Előre is köszönöm!


2017. febr. 8. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Semmit. Veszel egy új jegyet. Esetleg átrakatod a régit, de egyáltalán nem biztos, hogy az olcsóbb lesz.
2017. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tobbszor vettem Budapest Los Angeles retur jegyet es eddig nehany alkalommal elofordult, hogy az idopontot meg akartuk valatoztatni (betegseg miatt)

felhivtam a legitarsasagot, mondtam milyen datumot szeretnek ok pedig mondtak valami nevetseges osszeget

ugyanis nemcsak a valtoztatasi dijat kellett volna fizetnem (ami anno kb. 200-250 dollar volt) hanem a repjegyek kozotti kulonbozetet is, vagyis vettem a jegyet pl. 700-ert, de a datum amire valtoztatni akarok 900, akkor meg extra 200 dodot dobjak ra (plusz a valtoztatas dija)...ugyhogy inkabb nem valtoztattunk

2017. febr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Veszel egy USA-Magyarország-USA vagyis retúr jegyet és eldobod a második felét. Különben baromi drága lesz. Vagy szépen megkeresed azt a néhány pont-pont légitársaságot ami repül az USÁ-ból Európába (pl. Norwegian) és úgy jössz haza, ami esetleg két átszállás is lehet viszont olcsó.


Biztosítással meg vagy lőve, a legtöbb turistabiztosítást csak indulás előtt lehet megkötni.


Az I-94 rekordon [link] elvileg rajta van meddig maradhatsz, jól tudod, három hónap a szabályos vigyázz nagyon nehogy túltartózkodj, egy életre ugrik az ESTA és bénázhatsz vízummal.

2017. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!