Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikaban vagy 6 het mulva...

Amerikaban vagy 6 het mulva itthon nyelvvizsgazni szeretnek, de melyiket fogadjak el- ha kint tennem le- az itthoni felveteli eljaras soran?

Figyelt kérdés
Los Angelesbe megyek jovo hettol, melyik tipusu kuzust ajanlod, ha a cel a felsofok. Santa Monica, Pasadena, Arcadia a szoba joheto hely a varoson belul. Kinti tanuloi tapasztalattal rendelkezok valaszat szeretnem kerni! Koszonom!
2017. febr. 11. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Annak kell utánanézned, hogy mely külföldi nyelvvizsgák honosíttathatóak. Nekem konkrétan amerikai nyelvvizsgával nincsenek tapasztalataim, én egy német nyelvvizsgát csináltam, amiről német nyelvű bizonyítványt kaptam, és ez egy olyan nyelvvizsga, ami itthon nincs akkreditálva (azaz elfogadva). Ezért ezt honosíttatni kellett, fizetnem kellett azért, hogy hivatalos szervnél lefordítsák és ezért elfogadható legyen itthon.
2017. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!