Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik repcsivel mentek és...

Akik repcsivel mentek és visszaforditották őket azt mivel indokolták?

Figyelt kérdés

Mit mondtatok amiért nem engedtek továbbmenni?

És mennyi időre mentetek volna?


2017. febr. 11. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell indokolni.
2017. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod, itt elég kevés gazfickót fogsz találni, aki első kézből válaszolna, de sok sikert a kérdésedhez!
2017. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legutóbb Atlantában, a mellettünk lévő sorban egy "plázacica" kinézetű és viselkedésű csajt simán visszafordítottak, mert valamin elkezdett hisztizni.

Állítólag lekezelően beszélt a tiszttel.

(Amúgy saját hatáskörben eldönthetik.)

2017. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell indokolni! Mellesleg nagyon keveseket fordìtanak vissza, biztos hogy nyomòs oka van. Az ilyen "jaj nem tudom én jò arc vagyok", az mind kamuszöveg.
2017. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most itt ugye ez ESTA-sokról beszélünk mert pl zöld kártyásokat nem fordítják vissza vagy akik hivatalosan mennek dolgozni és minden papír rendben van.


Kevés embert fordítanak vissza, a legtöbbször pedig azért mert valami papír nem stimmel. Pl az útlevél érvényességi ideje nem elég hosszú, az estát nem ellenőrizték és lejárt, ki voltak tiltva korábban, stb.

Akkor is visszafordíthatnak ha rájönnek hogy dolgozni mész, vagy kamuzol össze vissza mikor kérdez a tiszt.

Gyanús lehet az is ha rokonhoz mész ki, de különösen az ha a párodhoz mész akivel még jegyesek is vagytok mert ilyenkor feltételezik hogy kint maradsz és házasodsz ami nem illegális de a jegyes vízumot jobban preferálják ebben az esetben mint az ESTA-t.


Ha kimész kirándulni, vagy meglátogatsz egy barátot és mindenre őszintén válaszolsz akkor nincs gond. Ne rúgj be a repülőn, tudom... ingyen van a bor de ne vedelj:D Öltözz normálisan.

2017. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

akit visszaküldenek az legközelebb mikor mehet megint? Kb

Köszi a válaszokat!

2017. febr. 12. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Bàrmikor próbàlkozhatsz, ha van felesleges pènzed. De a visszafordìtàs belekerül a rendszerbe ès ezek utàn minden belèpèsi pròbàlkozàs alkalmàval szàmìthatsz komoly kèrdèsekre belèpèsnèl.
2017. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!