Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi volt számodra a legkülönleg...

Mi volt számodra a legkülönlegesebb dolog, amit az észak-amerikai utazásod során láttál?

Figyelt kérdés
Nekem a Hopewell Rocks (CA).
2017. febr. 13. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Diák koromba(16 éve) éltem 1 évet New Yorkban, és hát egy fiatalnak ez óriási dolog volt. Minden lenyügözött, és rengeteget csalódtam is.


Talán mag New York városa az egyik legkülönösebb volt nekem.

2017. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mikben csalódtál?
2017. febr. 13. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon nehéz lenne egyet választani. Én teljesen le voltam nyűgözve mindentől, amit láttam.


Néhány dolog, ami különösen nyomot hagyott:

- először látni New York-i felhőkarcolókat

- megnézni egy darabot a Broadway-n

- sétálni a Central Parkban, ami a filmek miatt olyan, mintha ismerném, pedig először vagyok ott

- a Golden Gate híd

- San Francisco-i villamosok

- San Francisco meredek utcái

- Hollywood sign

- csillagok a járdán

- kéz- és lábnyomok a sztároktól

stb., stb.


Eleve ott lenni egy csoda volt. :)

2017. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerek korom óta vágytam arra,hogy kijussak, mindig is nagyon tetszett az ottani környezet, életstílus meg úgy minden...


Sok helyen jártam Amerikán belül, városokban, nemzeti parkokban, tengerpartokon...


De a legeslegnagyobb élmény az volt mikor előszőr kiléptem a reptérről és megpillantottam azt a környezetet ami mindig is annyira tetszett, és vártam,hogy ott legyek.

A reptérről a szállásig vezető út a 4 sávos pályán,a sok Mustang,Camaro stb, csak kapkodtam a fejem.


Lehet,hogy nem különleges dolgok ezek de számomra igen, az első pár nap egy új világban... nagyon erősen megmaradt bennem.

2017. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Válaszom a videóban :)


[link]

1 K M

2017. febr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: a sok Mustang engem is lenyűgözött! Meg úgy tényleg minden: az utcakép, ami teljesen eltérő az itthonitól.
2017. febr. 14. 07:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem láttam semmi olyan turistalátványosságot mint pl niagara falls, stb.

Látogatóba mentem valakihez úgyhogy oda mentem ahol lakik és nem oda ahova általában a turisták mennek.


Nekem nagyon tetszettek a kocsik, élőben láttam a kedven amerikai autóimat, vezettem is egy 3.0 V6-os autót. Tetszettek a házak, a kaják nagyon jók voltak.

2017. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig két államban jártam. Texasban az, ahogy hajnalban napfelkelténél száll fel a köd a fák között, és valami gyönyörű. :) Illetve a július 4.-ei felvonulás, ami nyilván nem helyi specialitás, csak ott láttam először.

Coloradoban a Garden of Gods, gyönyörű vörös sziklás park, valamint a Pikes Peak, 4302 méter magas hegycsúcs, ahová vonattal mentünk fel.


(Illetve amikor először jártam Walmartban... Nem azért, de amikor itthon minden arról szól, hogy az ottani néhány vásárló egy külön állatfaj, az felpiszkálja az ember kíváncsiságát, na. :D)

2017. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: a Walmart nekem is külön élmény volt! :D Én is kerestem a sok "állatot", de nem igazán bukkantam rájuk.


Amúgy nagy álmom, hogy kint legyek egyszer én is július 4-én, a szülinapom is aznap van. Talán jövőre összejön (már most takarékoskodok az útra).

2017. febr. 23. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!