Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Betöltöttem a 21. életévemet...

Betöltöttem a 21. életévemet de apám amerikai állampolgár . így van még lehetőségem az állampolgárságra álltala?

Figyelt kérdés
22 múltam és most jöttem rá milyen lehetőséget utasítottam vissza dacból aahelyett, hogy éltem volna a lehetőséggel ...nem ismerjük apuval a mostani jogszabályokat , ha tudtok segítsetek légysziii!
2017. márc. 7. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először zöldkartyát kaphatsz. Csak utàna 5 èvvel àllampolgàrsàgot. Apukàd elindìthatja a bevàndorlàsi kerelmedet, elèg hosszù az ügyintèzès ideje, sajnos.
2017. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy van, de ahogy elobb irtak, az allampolgarsagot MINDEN esetben megelozi a zoldkartya (kiveve ha itt szuletsz)


greencard through family - U.S. citizen filing for an unmarried son or daughter over 21

ez vonatkozik rad (amennyiben meg nem vagy hazas)


tenyleg sokaig fog tartani, a californiai hivatalban peldaul ebben a kategoriaban (amibe te szamitasz) most kezdik feldolgozni a 2016 februarban beadott kerelmeket

de ha apukad Vermontban lakik akkor meg gazabb a helyzet, mert ott a 2012!!ben beadott kerelmeknel tartanak...


Egyebkent innen puskaztam ;)

[link]


Ajanlom melegem az USCIS oldalt olvasni mert minden le van irva

2017. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos, elkestel. "Unmarried child under the age of 21" jogosult erre.
2017. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:46 nem baj ha nem ertesz hozza, de akkor MINEK okoskodsz???


[link]


Family Preference kategoriaba tartozik a kerdezo es igenis megkerheti neki az apukaja a zoldkartyat

2017. márc. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ahogy írták nem kapsz automatikusan állampolgárságot.
2017. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

4-es valaszolo, te nem ertesz hozza. A linkedben is ez van:


The unmarried child under 21 years of age of a U.S. citizen


Tehat ki okoskodik?

2017. aug. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 eve elek itt, amerikai magyar allampolgar vagyok, csalad utjan szereztem a zoldkartyat, majd idovel a polgarsagot....szeeeerintem ertek hozza... de azt hiszel amit akarsz..... minden jot!
2017. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha az apád amerikai állampolgár akkor te is meg kaphatod családi alapon, csak le kell zongorázni az egész ügymenetet. Azt itt biztosan jobban tudják nálam, hogy miből áll, de érdeklődhetsz a követségen is, de szerintem vannak ilyen honlapok is, ahol tanácsot tudnak adni neked. Egyébként így a "legkönnyebb" megkapni (családi alapon), máshogy szinte lehetetlen.
2017. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!