Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A parom maradhatna velem igy?

A parom maradhatna velem igy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kanadai magyar vagyok . 7 honapja elek kint , edesanyam kanadai ezert enis megkaptam az allampolgarsagot (diohejban) a parommal kijottunk , en kaptam munkat is minden papirom megvan , viszont szponzoralni nemtudom mert 12 honapot nem dolgoztam es nem adoztam itt. Ha osszehazasodunk itt maradhat velem? Nagyon nem szeretnenk elszakadni egymastol mev 5-6 honapra. Vagy mas lehetoseg ? Koszonom!

2017. ápr. 10. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
az illetekes hatosag tudja erre a legpontosabb valaszt adni. keressen munkat elsokorben mindenkepp.
2017. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megtudja hosszabbitani az ETAt egy evre.Csak dolgozni nem fog tudni hivatalosan.
2017. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha összeházasodtok és szponzorálod, onnantól is még 1-1,5 év. A barátnőm 2 éve költözött ide az USA-ból, tavaly nyáron adták be a kérelmet, valamikor télen már kapott work permitet és most kapta meg a PR státuszt. De elég sokáig nem dolgozhatott, nem volt egészségbiztosítása és időnként el kellett hagynia az országot. És a közös múltatokat igazolni kell, hogy nem érdekházasság.
2017. ápr. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen , keresek akkor egy ugyvedet!
2017. ápr. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!