Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Idén nyáron az USA-ba szeretné...

Idén nyáron az USA-ba szeretnék utazni és a táblagépembe szeretnék venni olyan fix áras SIM kártyát, amivel legalább két hétig korlátlanul netezhetek aztán kuka. Tudtok ottani szolgáltatót és szolgáltatást ajánlani?

Figyelt kérdés
A táblagépem: Nexus 7 (2013).

2017. ápr. 25. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Hat...az Usaban eleg draga a net.A verizon ami jo lefedetsegu, es ha prepaid kartyat vennel akkor is 100 dolcsi a ket honapig ervenyes 10GB...szoval korlatlan csak berlettel van ahogy lattam az meg a husegido miatt nem jo es baromi dragak hozzank kepest.
2017. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

100 dolcsi, mi vaaaan?


kerdezo, guglizz ra, hogy prepaid sim for tablet

a T mobilnak tudom hogy van, valszeg a tobbinel is lehet kapni

2017. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


A data device planra kattiva lathatod hogy csak simma prepaid eseten 10 GB 2 honapra 100 dolcsi...

Ha telefont is veszel akkor 80 dolcsi az unlimited de nem vagyok biztos benne hogy prepaid...


Persze lehet hogy talasz valahol olcsobat de kb igy mozognak az arak.Ha olcsobb feltetlen nezd meg a lefedetseget.

2017. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Na igaz...Tmobil 75 dolcsi unlimited 1 honapra es prepaid...tehat akar egy honapra is megveheted...ennel olcsobban nem hinnem max gyenge lefedetseg eseten...de ha abba beleesel jol jarhatsz...

2017. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az AT&T-nek Amerikában vannak jó csomagjai!
2017. ápr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!