Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha marad szabad hely a busines...

Ha marad szabad hely a business osztályon, előfordulhat, hogy megkaphatja valaki?

Figyelt kérdés
Hosszabb távú repülőút esetén, ha economy-ra veszel jegyet, de a business osztályos esetleg marad szabad hely(ek), akkor előfordulhat, hogy felajánják, hogy akarod-e? vagy inkább hagyják üresen, ha már nem fizettél érte több ezer eurot...

2017. ápr. 26. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
ez nem jotekonysagi egyesulet, vagyis nem
2017. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Előfordul, igen, hogy upgradelnek. Hogy mi alapján, azt nem tudom. De már velem is előfordult, hogy odahívtak a pulthoz, hogy upgradeltek. Természetesen nem ellenkeztem :D
2017. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
1: látszik, hogy nem szoktál repülni :)
2017. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
szerintem tobbet repultem mint te van upgrade de alatalaban az is fizetos vagy inkabb miles-bolupgradelnek
2017. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Nekem egyszer sikerült business osztályon utazni: túlfoglalták a gépet, és mivel utolsó pillanatban csekkoltunk be, nekünk már csak ott maradt hely :-D

Érdekes, nem élveztem annyira, ötpercenként jött valami ötlettel a stuvi: aperetif, aztán válasszunk bort, hozta az étlapot, aztán a kaját, megint pia, stb. egy idő után inkább idegesítő volt.

2017. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

USÁ-ban fordult elő ilyen, de nem ingyen, csak nem is az eredeti business áron.

Volt, hogy kiírták, hogy upgrade 10 dollár, vagy ilyesmi.

2017. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Annyira azért nem sz@r, uttsó.:-) Pláne hosszú úton, pl. transzatlanti járaton, én nagyon jót aludtam. A légikísérővel pedig lehet szépen, udvariasan közölni, hogy köszönöd, x ideig várhatóan nem lesz szükséged semmire.
2017. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, 6-osnak ment.:-)
2017. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem is történt ilyen, mint az #5-ös válaszolóval. A turistaosztályt túlfoglalták, de az első osztályon volt szabad hely. Engem ültettek át az első osztályra. Még a szépemlékű MALÉV-nál történt.

Úgy is elő szokott fordulni, ha egy együtt utazó családot szeretnének egymás mellé ültetni, emiatt egyedül utazó utast átültenek az első osztályra.

2017. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Wow! Koszonom a valaszokat!
2017. ápr. 26. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!