Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ezt meg lehet csinálni az...

Ezt meg lehet csinálni az USA-ban?

Figyelt kérdés
Szóval gyerek korom óta álmom, hogy elrepüljek az USA-ba csak úgy. Na most a probléma az az, hogy maga az ország engem egyáltalán nem érdekel, én a repülést szeretném kipróbálni. Max egy éjszakát aludnék ott az érkezéstől számítva, hogy kipihenjem magam és utána már jönnék is vissza. A gondom az, hogy sokat olvastam erről, hogy érkezéskor a határőrök elég alaposan kikérdeznek, hogy mit és miért akarok csinálni az USA területén. Na most erre egyrészt nem igazán tudom, hogy mit kéne mondanom, mert egy éjszaka alatt nyilván kb. semmit nem lehet csinálni, ha valaki tényleg turista céllal megy ki. Másrészt nem lenne nekik gyanús a dolog? Mert azt meg semmiképp nem akarom, hogy visszafordítsanak, mert kipihenten akarok visszaindulni, szóval akarok ott aludni egyet. Egyébként vagy New Yorkba vagy LA-be fogok menni.

2017. ápr. 29. 20:38
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
90%
Ne oda menj. Teljesen felesleges és pénzkidobás csak a repülés miatt odamenni. Menj egy környező országba. Igen,ez elég gyanúsnak tűnhet.
2017. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy? :)


Ha repülni szeretnél, akkor menj el egy sétarepülésre vagy vegyél egy fapados jegyet 5000-ért valamelyik EU-s országba. Sokkal olcsóbb, és az élmény ugyanaz, ha nem jobb. A transzatlanti járatok útja iszonyú hosszú és dögunalom...

2017. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
0%
....hát nem éppen ugyanaz, mert a fapados 3 ezer méteren repül, a transatlantik országokba pedig 11 ezer méteren repülnek a repülök, én voltam usában nem egy éjszakát, hanem 1500 éjszakát. de a kérdezőnek azért azt elmondom, hogy ha megérkezik, nem egy éjszakát fog aludni, hanem egy nappalt és egy éjszakát az idő eltolódás miatt, és a 12 órás repülőút miatt is! na csak ennyit akartam!
2017. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
97%
#3 Te sem álltál kétszer sorba, amikor az észt osztották.
2017. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Direkt leírtam, hogy én mindenképpen a tengeren túlra akarok repülni. Lehet, hogy belekötnek ebbe? Mit kéne mondanom a határőrnek?
2017. ápr. 29. 21:44
 6/52 anonim ***** válasza:
90%
Semmit! Bevisznek,nem kell hotelt fizetned,a fogdán is kipihenheted magad! :D Következő gépre felraknak nyugi! :D
2017. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
80%
Repülj az egyesült királyságba ha ennyire tenger felett akarsz menni. Ez sem éri meg de ha minden áron ilyen vágyaid vannak.
2017. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit mindenkinek, ment a piros kéz.
2017. ápr. 30. 01:03
 9/52 anonim ***** válasza:
97%

Mucika, most mi fáj? Azt írtad, hogy a repülés élményéért utaznál, akkor nem mindegy, hogy hová mész? Erre mondtuk, hogy jelentősen okosabb ötlet egy fapadossal valahová a környékre menni fillérekért, mint két-háromszori átszállással a halál fsza után kettővel, ahová marha drága menni, és valószínűleg már a határnál farba rúgnak, hogy mi a fenét akarsz... Ellenben Európán belül vannak, akik "csak úgy" az élmény kedvéért röpködnek, és a kutya nem kérdezi meg, hogy miért.


Ez a kérdés semmi másról nem tanúskodik, minthogy fogalmad nincs a világ működéséről. Ezért ne sértődj meg, hanem olvasgass sokat. (Amúgy ezért kérdeztem, hány éves vagy, mert 18 év alatt bocsánatos "bűn" az álmodozás és tájékozatlanság.)

2017. ápr. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Mákteának pedig üzenem, hogy fogtam már ki 5000 forintért BUD-TGM viszonylatban jegyet, ráadásul oda-vissza szólt... De pl. Brüsszelbe és a nagyobb átszállóhelyekre is simán lehet találni, ha jó időben foglalod.
2017. ápr. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!