Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angelesbe a lehető legolcs...

Los Angelesbe a lehető legolcsóbban eljutni? Melyik járat a legolcsóbb oda vissza?

Figyelt kérdés
akkor még a szállást hogy lehetne megoldani? mennyi pénz lenne?

2017. máj. 21. 19:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
13%
K@@vasok haver. Ott a szallas is draga. Attol is fugg mennyi idot toltesz ott. Nem tom mrnnyi lehet egy jegy de 10000 ft vagy tobb sztem. De lehet hulyeseget mondok
2017. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki Los Angelesbe akar menni vagy bárhová Amerikában, az gyűjtsön pénzt nem ez nem lesz olcsó nyaralás. Mi kétszer annyit költöttünk Los Angelesre 1 hétre (és egy egyszerű átlagos nyaralás volt) mint 2 hét luxus Thaiföldi nyaralásra. Ja, és én ezt úgy mondom, hogy angliai fizetésből nyaraltam..
2017. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Los angeles meg a legolcsóbb kifejezés egy mondaton belül.....hat nem tudom.....nem biztos hogy neked feltetlen utaznod kéne és pont oda,foleg ha még azt sem tudod,hogy egy rossz repjegyet meg szallast hogy meg mint intézzél,vagy csak egyaltalan az árát megnézd....
2017. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Mivel nem írtad mennyi időre mennél, 1 héttel számoltam, a legolcsóbb 139000 Ft /fő retúr (oda-vissza):


[link]



Szállások, a legolcsóbb 20 000 Ft /éjszaka:

[link]

2017. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Az airbnb-n találsz olcsóbb szállásokat is, főleg, ha hajlandó vagy másokkal aludni egy szobában (nem javaslom, de, ha nagyon csóró vagy...)

[link]

2017. máj. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Nincs olyan, hogy melyik jarat a legolcsobb, mert a repulojegyek, foleg, a tengerentulra, allandoan valtoznak!


En februarban vettem magamnak jegyet LA-BUD, torontoi atszallassal (juliusban oda/augusztusban vissza) es februarban a canadai jegy volt a legolcsobb ($900). Azota ugyanaz a canadai jegy 610 dollarral kerul tobbe ($1510)!


A mai napon az orosz jegy a legolcsobb (moszkvai atszallassal), de mivel julius ugye mindjart itt van, az orosz jegy mindossze 90 dollarral olcsobb mint a canadai ($1420).


Idoben kell venni a jegyet, lehetoleg tobb mint 15 napig legyel tavol, illetve probalj hetkoznap repulni, mert akkor altalaban olcsobb. Ha nem zavar a 2 atszallas, akkor valaszd azt, ugy meg olcsobb, de marha hosszu es nagyon faraszto lesz.


Ingyen szallast talalsz a coachsurfingen.

2017. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

néha vannak olcsó Bp - Los Angeles nem közvetlen járatok, de az azért nem túl gyakori

B tervnek menj Washingtonba vagy New Yorkba (ide néha retur 110-130ezer ft), ahonnan a belföldi járat már nem túl drága Los Angelesbe



"Ott a szallas is draga."

az első itt téved óriásit

Los Angelesben az egyik legolcsóbb a szállás a nyugati parton Las Vegas után


én a Venice Beachhez közel voltam egy nem túl sok csillagos, körfolyosós "hotel"-ben (ink motel), ahol apartman jellegű szobám volt king méretű ággyal, és abszolúte nem volt drága


maga a város se olyan drága, szuvenírek olcsók, van napi tömegközlekedési bérlet (abszolute nem gáz a tömegközlekedés), gyorskajáldák mindenhol, szóval a repjegy lenne a legnagyobb tétel

2017. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

ja igen és majd elfelejtettem


Los Angelesben szerintem ne menj 'hostel' jellegű 4-6 ember egy szobában szállásba, mindeképpen saját szobás dolog

sok a junkie

2017. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse fog menni. Ez csak egy elméleti kérdés volt.
2017. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

tök jó, tudnám miért lettem lepontozva, kösz...


tavaly voltam Los Angelesbe, talááán tudom milyen ott az árfekvés

2017. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!