Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadából USA-ba, mi kell hozzá?

Kanadából USA-ba, mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

2 hétre megyünk Torontóba ismerősöket látogatni, majd ezután szeretnénk egy road tripet egészen Miamiig, majd onnan vissza Európa.


Kanada-USA határon mi fog nekünk kelleni? Visszaolvastam néhány kérdést de szinte mindenki mást mondott.

i-94 nyomtatvány kell és ennyi? Ez esetben meddig tartózkodhatunk az államokban? (kb 2 hétről lenne szó)

Vagy kell-e esetleg más is? Olvastam olyan is,hogy semmi nem kell, csak megnézik az útlevelet és mehetünk is.(lesem húzzák a rendszerben) Ez szerintem hülyeség, mert akkor hogyan látnák a kanadaiak,hogy kiléptünk az országból?

Tehát ha valaki nemrég csinált hasonlót, vagy tudja mi kell és hogy s mint annak köszönöm a válaszát.



2017. máj. 24. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Ha szàrazföldön lèpsz be az Usa-ba, nem kell màs, csak ùtlevèl. Belèpèsedet ìgy is rögzìtik, de màs nem kell.
2017. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igy ahogy elozo irja, utlevel kell semmi mas.


Ha nem hiszed itt a hivatalos oldal:

[link]


Ha szarazfoldon lepsz be az Egyesult Allamok teruletere (de szarazfoldi belepesnek szamit ha comp hajoval mesz Vancouverbol vagy Victoriabol Washington allamba) csak utlevel fog kelleni!

2017. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!