Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ti melyik társasággal utaznáto...

Ti melyik társasággal utaznátok szívesen? Az ára most lényegtelen, Los Angeles az úticél.

Figyelt kérdés
British Airways, Lufthansa, Swiss vagy Airfrance a lehetséges változat.
2017. máj. 25. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

BA: moslek a kaja de ha olcso megtesz

Lufthansa, Swiss ezek kozul valamelyikkel

Airfrance: ha ingyen lenne akkor sem, allando sztrajkok kiszamithatatlan es megbizhattatlan

2017. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Lufthansa vagy Swissair, velük eddig mindig megvoltam elégedve.
2017. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Lufthansa. Megfelelőek szàmomra. Rendszeresen utazom velük az USA-ba, eddig kivétel nélkül kifogàstalan szolgàltatàst kaptam. Mind àrban, mind menetrendben megfelelnek az igényeimnek. LAX-be is mentem már velük, A380-as-sal ès B747-8i-vel is. Tökéletesek. Swiss-el még nem repültem, nem ismerem őket. Air France-szal, ha fizetnének, akkor sem mennék többet. Kritikán aluli cèg minden tekintetben.
2017. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lufthansával repültem, abszolút meg voltam elégedve
2017. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lufthansával voltam USA-ban. Nem volt semmi kifogásom.
2017. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mytravel ***** válasza:
Egyértelmü hogy Lufthansa ( a Swiss meg hozzá tartozik ) de azért ne felejtsük el, hogy ök is elöszeretettel sztrájkolnak olykor napokig. Nézd azért meg elötte, hogy nehogy valami béremelést akarjanak? Valamint van már VIE-LAX közvetlenbe is ha érdekel? Jó utat!
2017. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon regota elek az USAban, eddig szinte az osszes legitarsasaggal utaztam mar, akik a Los Angeles Budapest utvonalon kozlekednek.


Ha lehet, a Deltat elkerulom es ha fizetnek sem megyek JFK atszallassal (ez mondjuk most nem fenyeget, mert nincs kozvetnel NYi jarat).


Akikkel tobbszor is utaztam es meg voltam elegedve az a Swiss es a KLM.

BA, Lufti, Air France atlagos volt. Most lesz majd egy utam Air Canada-val de egy kicsit izgulok, mert 2 baratnom tavaly utazott veluk es elajultak milyen fos volt minden. Meglatjuk...

2017. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Swiss Air mindenképpen. Én már utaztam velük, és nagyon meg voltam velük elégedve. Nagyon profi légitársaság.
2017. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Swiss
2017. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolso voltam, szoval en azert szeretek Swiss-szel repulni CA-ba, mert valoban elso osztalyu a tarsasag, normalisak, es -bar ez gondolom sok mindenkit hidegen hagy - Zurichben van az atszallas.
2017. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!