Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen szakmát érdemes kitanul...

Milyen szakmát érdemes kitanulni/tanfolyamot elvégzeni amivel munkát lehet találni Los Angelesben?

Figyelt kérdés
Nyilván perfekt angol nyelvtudás mellett, érettségi után mit érdemes tanulni,hogy mihamarabb munkát lehessen találni Los Angelesbe? Kicsi korom óta az az álmom,hogy Los Angelesben éljek és dolgozzak. Rokonok,ismerősök nincsenek kint, tehát teljesen önállóan kell elérnem. Ötletek ?

2017. jún. 3. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

agysebész, atomfizikus, asztronauta, szívsebész


Ugye tudod hogy az emberek 0.00001%-ának sikerül elhelyezkednie az USA-ban? Ráadásul ez úgy menne, hogy előtte munkát kellene találnod, és nekik intézni a vízumodat.

2017. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sikeres kutatóorvos, vagy hasonló. Akkor keresni egy céget, aki alkalmaz és elintézi a munkavállalási engedélyt

és a kint tartózkodást-.

Enélkül csak túristaként mehetsz ki 3 hónapra. Ha illegálisan kint maradsz, akkor kell keresned lakást és elvállalni minden munkát, ami néha adódik.

2017. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kapásból települj ki a UK-be ameddig még lehet, ott tanulj dolgozz, szerezz állampolgárságot és onnan irány az USA. Innen közvetlenül soha nem fogsz oda kikerülni max illegálisan, de az azért nem olyan vicces hogy 10-20 évig eü biztosítás nélkül csinálhatsz kulimunkákat, és retteghetsz hogy mikor kapnak el és toloncolnak haza.
2017. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Programozás.
2017. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 18:04

Rossz tanács: Angol állampolgárként is nehezen jutsz ki, mert rájuk is vonatkozik a pontrendszer. Csak annyival vannak előrébb, hogy angol állampolgároktól nem várják el a nyelvtudásról a papírt.. (angol állampolgár vagyok..)

2017. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is ilyesmit tervezgetek, úgyhogy én első lépésként brit egyetemre mentem. Mellette nyilván dolgozom is. Úgy gondolom, innen nem akkora csoda az USA-ban landolni, mint Magyarországról. Lehetnél kreatív filmes, és bevágódhatnál a Sundance-re már a képzés alatt, de nem tudom, téged mi érdekel...
2017. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehez ugy elkezdeni tanulni valamit, hogy azert csinalod, mert azzal majd ki lehet jonni az USAba.


Ismerek egy lanyt, aki egyetemen kutato orvos es neki az egyetem intezte eloszor a munkavallalasit, majd akartak hogy tovabb maradjon es elinteztek neki a zoldkartyat. De o eloszor lett orvos, es csak utana olyan valaki aki ide vagyodott. Szerintem forditva nagyon nehez lesz.


Orvosoknak nagy eselyuk van itt, de most elmesz az orvosira es vegigszenveded, foleg ha a ver latvanyat se birod, csak azert mert az orvosi diplomaval nagyobb eselyed lesz az USAra? Vagy belevagsz a programozaba, amit egyebkent utalsz? Hm.


Eloszor szerintem gyere ki latogatoba es nezz korul. Nem egy, nem ket magyart ismerek, akik nagy sebbel lobbal jottek ki, eltek itt vagy 4-6 honapot aztan hazamentek, mert egyaltalan nem jott be nekik se az itteni elet se a varos (LA).


Lehet hogy tok nagy csalodas lesz szamodra, hogy nem olyan mit amit a filmekbol elkepzeltel.


Ha mar LA a vagy, akkor az angol mellett a spanyolra is fekudj ra ha van idod.

2017. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!