Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ba tartó gépre felvihető...

USA-ba tartó gépre felvihető elektromos cigaretta?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen elbírálás alá tartozik a feladós poggyászban a liquid?

2017. jún. 12. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
a feladott borondbe (ami a gep hasaba megy) annyi folyadekot teszel amennyit akarsz (persze az alkoholra is van limit, max 2 liter azt hiszem). Elekromos cigarettat is a feladott poggyaszba pakolj.
2017. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magát az eszközt is? Az is elektromos cucc, szóval biztosan a feladósba kell tennem? :)
2017. jún. 12. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

A hivatalos helyen erdeklodjel mindig mert itt sok olyan ember van aki nem tudja es hozzaszol.Csak a kezipoggyaszba szabad vinni.Ez az usa allami oldalrol van.Szigoruan tiltjak hogy a leadott borondbe tedd.

[link]

2017. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"mert itt sok olyan ember van aki nem tudja es hozzaszol"


en mondjuk pont egy olyan ember vagyok aki itt el es nemreg vendegul latta a rokonait, akik a feladott poggyaszban hoztak magukkal az e-cigijuket...


de csinald azt amit a hivatalos oldalon irnak

2017. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

#4

Tudjuk hogy itt laksz mert szereted kihangsulyozni sokszor az irasaidban,de azert mert ok ugy hoztak nem azt jelenti hogy szabalyos.

2017. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elektromos cigarettát (és minden mást aminek lithium ionos aksija van) kizárólag kézipoggyászban szabályos szállítani, a csomagtérben robbanásveszélyes. Ez ki van írva a reptéren minden check-in pultra és ha rákérdezel el is mondják neked.
2017. jún. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"szereted kihangsulyozni sokszor az irasaidban" es ez miert is faj neked?

Ha nem irnam, hogy itt elek, akkor a kerdezok gondolhatnak, hogy olyan fotelbol szajhosko, USAt filmekbol ismero ember vagyok mint itt a valaszolok kozul sokan. Belatom, ezt az elektromos cigi dolgot beneztem, mert nem hivatalos oldalrol szedtem az infomat, hanem sajat tapasztalatbol.


Ha te is itt elsz nem ertem, hogy miert foglalkozol azzal, hogy en kiirom, hogy itt elek? Ha pedig nem itt elsz... akkor ertem miert bant...

2017. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!