Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Megtagadhatja a bevándorlási...

Megtagadhatja a bevándorlási tiszt a belépést? Mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés
Esta-val mennék 6 hónapa. Németországban dolgozom, a munkahely kiadja hogy 6 hónapig fizetés nélkülin vagyok, és visszavárnak. Német autóm van, bérleti szerződésem az ingatlanra. A párom amerikai állampolgár, egyik nyaralásom alkalmával találkoztunk, jól fizető állása van. Kihívott 6 hónapra magához. Ír is egy meghívó levelet, hogy meghív magához 6 hónapra és a költségeket ő állja ez idő alatt. A szállás címe egyértelműen az ő lakása. Visszaútra szóló repjegyem is volna.
2017. jún. 14. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal egyszerre maximum 90 napot tartozkodhatsz, utana el kell hagyni az Allamokat legalabb 3 honapra, hogy visszaterhess. Szoval ez alapjan be sem engednek, hiszen 3 ho utan illegalis lennel. Azt meg alapbol nem "szeretik", ha valaki rokonilag beazonosithatatlan emberkehez megy a lakasara, mert az ilyenek szoktak "veletlen" ott ragadni.
2017. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
[link] - itt is van leirva a beutazasnal.
2017. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megmondon bevandorlasi tisztnek hogy 6 honapig akarsz ott maradni, biztos hogy nem enged be. Nem eleg egy level, mas fajta vizumot kellett volna szerezni.
2017. jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

JOl tudja az elso, ESTAval kizarolag 90 napot lehet az USAban tartozkodni.

Ha tovabb maradsz, akkor tultartozkodtal es automatikus kitiltas jar erte.

Ha mindenkepp ilyen hosszu ideig akarsz maradni, akkor a kovetsegre kell menni vizumot igenyelni. De ahhoz nagyon jo magyarazatot kell adnod, hogy miert nem eleg a 3 honap es miert kell neked 6.

Az, hogy a parod kint el (es amerikai) az nem hatja meg oket. Ha ugy gondoljak, hogy azert jossz, hogy illegalisan itt maradj, akkor siman megtagadhatjak a bejovetelt es akkor az elso geppel mesz vissza.


Egyszerubb ha 90 napra jossz, a paroddal osszehazasodtok es beadjatok a zoldkartya kerelmet (ha egyaltalan az USAban tervezel letelepedni)

2017. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már leírták előttem, hogy ESTA-val csak 90 napig tartózkodhatsz sajnos. Anno amikor kijöttem én is így csináltam, de már a 3 hónapra is húzták kicsit a szájukat, hogy miért ilyen sokáig. Azt pedig meg ne említsd, hogy a párodhoz mész, mondd azt, hogy csak egy "jó barátod", mert ez nem hogy elősegítené, de inkább ronthatja az esélyeidet. Engem is kb 20 percig faggattak Amszterdamban minden apró részletről :/


27/N

2017. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak 2 hétre mentem és a lány akkor még a barátnőm se volt de így is kérdezték hogy milyen kapcsolatban vagyunk, honnan ismerem, rá is kérdezett hogy a barátnőm e. Nem hazudtam mert akkor még nem voltunk együtt.

Leizzasztott rendesen a kérdéseivel.

Ha azt mondom hogy a barátnőm és hogy 90 napra megyek akkor kisebbek az esélyeim.

2017. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 hóanp a vízum... kellett nekem annyi kérdést átfutni mielőtt kiírtam a kérdést
2017. jún. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!