Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Házasság zöldkártya megszerzés...

Házasság zöldkártya megszerzésére irányulóan?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, jelenleg nem érzem elérhetőnek hogy lehetséges lenne az USA-ban élni hosszútávon, de néhány hónapra viszont kitudnék menni, ezt már átgondoltam párszor.


az a tervem, hogy behálózok valakit, én amúgy is szeretek szeretni, szerelmes típus vagyok. (tehát az is feltehető, hogy esetleg az igazit találnám meg)


de szeretnék teljes hatályú USA-beli állampolgársággal rendelkezni.


úgy érzem van bennem egy ''űr'' amit nem tudok betölteni Magyarországon.


Ti mit gondoltok erről? Nem érdekel a jóllét.

boldog akarok lenni és betölteni érzemileg azt a rést, amire a lelkem vágyik.



2017. jún. 16. 15:44
 1/10 A kérdező kommentje:

a kérdésem margójára:


https://www.youtube.com/watch?v=Uq8fE3kKIBk


:D

2017. jún. 16. 15:49
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

[link]

az allampolgarsag a hazassagtol szamitva meg MINIMUM 3 ev!



a valaszom margojara:

https://www.youtube.com/watch?v=VEyxtTF4wiU

2017. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha a jovendobelid rajon hogy amerikai utlevel miatt "behaloztal", siman el tud intezni. Eleg ha betelefonal bevandorlasi hivatalnak. Ott nagyon nem szeretik affele hazassagokat. Ki tudnak szurni hozzad hasonlokat. A mostani politikai helyzetben kulonosen nem ajanlatos.
2017. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Én azt gondolom még fiatal vagy....22 éves....pár év és kinövöd ezt......
2017. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az érdekházasság illegális.

Ha boldog akarsz lenni akkor ahhoz miért pont amerikai állampolgár kell? Magyar vagy pl más európai nem tud boldoggá tenni? ha nem a jólét érdekel akkor miért nem jó itthon?

2 évig kell legalább házasnak lenned hogy végleges zöldkártyát kapj.

Ha rájön hogy azért házasodtál vele össze mert ki akartál menni akkor beadja a válást és mehetsz haza. Ha kibírjátok 2 évet és utána válsz el akkor pedig nézhetsz új szponzor után ami nem könnyű mert senki se szeret felelősséget vállalni másikért meg tudatni a vagyoni helyzetét. Másrészről ha tényleg valaki nem lát a rózsaszín ködtől, a családja nem biztos hogy elfogad és gyanakvóak lehetnek.

2017. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
#2 made my day :DDDDDddddd
2017. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Álmodj kiralylany :D xD ezen még én is nevetek xD

Hát ha ilyen nagy az ára, akkor inkább osztrák palit fogok magamnak, amugy nekem nagyon széles skálan is bejönnek az emberek (idosek, fiatalok, keletiek, barhova valosiak), én kb bárkit szeretni tudnék, az USA csak, mint "megszerezhetetlen" címen érdekelne.

2017. jún. 17. 23:47
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Amit itt előadsz azon inkább sírni kéne nem nevetni!
2017. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy legyen pénze. Miért nem kacsingatsz a Közel-Kelet felé? Jó persze nem a háborús részekre gondolok, de ott van pl. UAE. Nagyon sok fiatal lány megy ki oda is, hogy munkatapasztalatot szerezzen takarítási területen és későbbiekre vonatkozóan párkapcsolati célokkal.
2017. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy például Svájc, oda is sok fiatal lány megy ki "takarítani".
2017. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!