Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Érdemes Amerikában nyaralni?

Érdemes Amerikában nyaralni?

Figyelt kérdés

Egy magyar számára drága,akár 1-2 hét ott lét egy éves fizetésbe is kerülhet,na most egy éves fizetés 2 hétért nem éri meg,ha ésszerűen nézzük,de az élmény és különlegességek miatt az ember elutazik.

Nálam az nem nyerő,hogy spórolás szempontjából minden 1 csillagos legyen,csak,hogy mondjuk 300 000-ból eljussak,akkor kár elindulni.


Nekem konkrétan Miami Beach,New York, Los Angeles, Las Vegas, Mexikó,Acapulco,Cancún,amik tetszenek.


Érdemes egyszer elmenni Amerikába vagy van Európában is ami Miami beach?


2017. júl. 23. 00:12
 1/8 anonim válasza:
75%
Nemreg olvastam hogy a horvat vagy az olasz tengerpart autoval megvan 20ezer Ft-bol. Tehat a valaszom az hogy nem. Ha annyi penzert kiutazok amerikaba akkor az csak ugy tortenhetne meg hogyha munkakereses celjabol mennek ki es ott is terveznek maradni,.
2017. júl. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Sem a kérdező feltételezése, sem a 00.16 válaszoló írása sem igaz.


Attól függ milyen fizetést veszel alapul, de szerintem 1 havi fizetésbe nem kerül Amerika. Itt élek, tudom. Jó hát ha a Walldorf Astoriában akarsz megszállni akkor lehet. Egy átlagos hotel kb. 100 usd/nap, kaja, ha nem Michellen csillagos étterembe eszel, hanem áruházakban kb. ugyanannyi mint otthon. Ha jól fogsz ki repjegyet 89 000 ft.


00.16 Ha szerinted egy olasz, horvát nyaralás olcsóbb számolj már kicsit utána hogy üzemanyag ár átlagban 1.40eur plusz autópályadíj mennyibe van. Feltételezem, életedbe nem lépted át az országhatárt, csak itt írkálsz hülyeségeket.

2017. júl. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha te 1-2 het nyaralst amerikaban 1 eves fizetesbol hozol ki akkor 2dolgot tudok elkepzelni

1)a fozetesed egy nagy nulla,éhbérért dolgozhatsz valami utolsó utáni beosztottként

2)fingod nincs az árakkal meg semmi massal kapcsolatban sem csak irkalod ott a hülyeseget mert szerinted így-úgy-amúgy


Esetleg mindkettő!


Az utolso kerdesed meg ha komolya akkor eleve nincs is ertelme neekünk bármit is ide írni!

2017. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy amiket írsz helyek, azok ezer kilométerekre vannak egymástól is, meg nem is férnek bele 1-2 hétbe.
2017. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nemreg olvastam hogy a horvat vagy az olasz tengerpart autoval megvan 20ezer Ft-bol."


...én meg azt olvastam, hogy 30ezerért már Pestre is elhozzák az olasz tengerpartot!

2017. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt az osszes helyet meg akarod nezne akkor egy eves magyar kereset sem eleg.
2017. júl. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Ami a magyarokat elijeszti az amerikai nyaralástól az a repjegy ára, emiatt vágják rá, hogy drága. Bulgáriába, Horváthországba is sokan elszórnak annyit, mint amennyibe az amerikai nyaralás kerülne.
2017. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Érdemes. Életre szóló élmény.
2020. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!