Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Észak-Amerika mely részét...

Észak-Amerika mely részét néznétek meg legszívesebben és miért?

Figyelt kérdés
Engem New York meg a többi nagyváros nem érdekel. Természetet jobban szeretem. Inspirációt keresek, hogy mit érdemes megnézni.

2017. aug. 7. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kizárólag a nemzeti parkokat és Alaszkát
2017. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Washington államot, ami már majdnem Kanada. Nem olyan meleg, mint Kalifornia vagy Florida például, hegyvidék és szigetvilág jellemzi.

Ezenkívül Colorado is nyilván gyönyörű, de túl sivár és forró az én ízlésemnek.

2017. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én voltam New Yorkban, nekem nagyon tetszett, az egyik legszebb élményem.

Ezen kívül még a Grand Canyon, ami nagyon érdekel és szívesen megnézném.

USA észak-nyugati részei, és Kanada nyugati partja is érdekel.

2017. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
California és Colorado államokat.
2017. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Californian es Coloradon belul mit?
2017. aug. 7. 22:58
 6/14 anonim válasza:

Kalifornián belül a két nagyvárost mindenképp, Los Angelest és San Franciscot. De jobban izgat a kaliforniai borvidék (nem a borok miatt elsősorban), képek alapján nagyon tetszik az a vidék. És természetesen a partvidék.

Colorado-ban pedig a Sziklás-hegység a sok természetvédelmi területével (Roosevelt- és Rocky-Mountain Nemzeti Park), szerintem gyönyörű lehet.

2017. aug. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Californiában a nemzeti parkokat
2017. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó lenne egyszer egy olyan, hogy Phoenixben szállok le, majd onnan elautózok a Grand Canyon-ig, majd vissza és körülnézni Phoenix kertvárosaiban, mivel szerintem gyönyörűek:D
2017. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet. Üsd be egyébként a keresőbe, USA NP, vagy Canada NP.
2017. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem nagy álmom kijutni egy nyárra. Még csak tizenöt vagyok, de a camp leadersel valósítanám meg, és ugye ott két hónap munka után három hét van nyaralásra. A kérdésedre válaszolva a nyugati partot nézném meg, az egyes főűton mennék végig. Nagyon szép tájak, borvidékek, városok vannak ott. És ugye Los Angeles, majd San Franciskóban szállnék gépre. Ezt nagyon megnézném.
2017. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!