Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerul a munkaltatoi...

Mennyibe kerul a munkaltatoi vizum USAba?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokba. De a pènz a legkisebb gondod, előbb munkaadót kellene talàlnod, aki intèz neked.
2017. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elozonek igaza van. Sokba kerul, jo par ezer dollarba, es te ugyse tudod kervenyezni, ezt csak a ceg tudja elintezni, ha valoban szugsege van rad. Kulonben evente csak korlatozott szamot adnak, most meg kevesebb lesz, ugy hogy nem igen szamithasz ra.
2017. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
munkaltato van csak nem vagja. azert kerdeztem. tudom h csak o tudja nekem elintezni, de tolem kerdezi mennyibe kerul.
2017. aug. 14. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:
kuldd el ezt a linket a munkaltatonak: [link]
2017. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ez attol fugg, milyen vizummal akar a munkaltatod kihozni ide az USA dolgozni. Ketfele mod van, az egyik a H1-B a masik a L1-es vizum (persz van meg tobbfajta vizum, de most munkarol beszelunk). Ezekkel max 3-5-7 evig tudsz dolgozni az USA-ban. Ha szezonalis munkara akarnak kivinni dolgozni, akkor a H2-B-t fogjak megcsinalni. A H1-B nem kot a ceghez, ha megszunik a munkaviszonyod, 60 nap alatt atmehetsz egy masik cegnel. Az L1 vizum az intercompany transfer, ekkor a munkaltatoi vizumod a ceghez kot, ha kirugnak, elmesz a cegtol, el kell hagynod 60 napon belul az orszagot. Amugy a cegnek, kene egy bevandorlasi ugyvedet fogani aki a papirmunkat elintezi, o penzbe kerul, nem tudom milyen aron fog talalni a munkaltatod. Aztan ott vannak a kulonboz kervenyek alapdijai es a kervenyek benyujtasanak a dijai. En ugy tudom, hogy 2k USD-tol akar 10k USD-ig is mehet, azert nem irok tobbet mert nem akarok nagy hulyeseget irni. A bevandorlasi ugyvedtol kernek arajanlatot. O pontosan meg tudja mondani mennyibe fog kerulni. Udv, es sok sikert es kitartast es turelmet.
2017. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

H2B vizummal bárki dolgozhat odakint max 3 évig

utánna haza kell jönni és újra lehet igényelni.

H2Bvizumot kizárólag bevándorlási ügyvéd tudja elintézni ,magánszemély nem .

H2B vizum ára 600dollár, plusz ügyvédi munkadíj 2400dollár, ami munkába álláskor heti vagy havi részletekben fizethető .

2017. szept. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!