Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ba belépéskor simán...

USA-ba belépéskor simán odamehetünk egyszerre a menyasszonyommal a határőr asztalához?

Figyelt kérdés

A repülőjegyet nem egyszerre vettük mert én csak azután vettem meg miután megkaptam a vízumot. Egy géppel repülünk végülis.

Ő amerikai állampolgár, én pedig magyar és vízummal megyek ki. Olvastam erről hogy más is csinált ilyet hogy együtt mentek oda az officerhez hogy kezelje az útlevelüket de azt nem tudom hogy ők együtt vették e a repülőjegyet.

A túristák sorába állnánk be.


2017. aug. 26. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
teljesen mindegy hogy vettek a jegyet ha egy par vagytok mehettek egyutt is
2017. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Vámnyilatkozatot is elég egyet kitöltenünk vagy 2-t? Igazából nem nehéz kitölteni de ők 1-et kérnek per family és nem tudom hogy gond e ha a biztonság kedvéért 2-t töltünk ki mert jogilag nem vagyunk family, csak jegyesek vagyunk még.

2017. aug. 26. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha ő amerikai állampolgár, tudtommal a US resident sorba kell beállnia, de javítsatok ki ha tévedek. Az estás, vízumos utazókat külön sorban vizsgálják. Az nem számít hogy hogy vettétek a jegyet.
2017. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igaz hogy van külön sor de tegyük fel hogy ha a család egy része amerikai, a másik nem akkor hova állnak?

Olvastam a belépésről és írták páran hogy a non-citizen sorba álltak mind a 2-en pedig az egyikük amerikai volt.

A citizen sorba kb semmit se csinálnak még ujjlenyomatot és fényképet se.

2017. aug. 26. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem mehettek együtt. A menyasszonyod amerikai allampolgàr, neki a "US resident/Citizen" sorba kell àllnia vagy mehet automata rendszerhez. Neked vìzumos vagy esta-s sorba kell àllnod.
2017. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Igen, mi is együtt mentünk oda a bátyámmal. Viszont ha neked nincs zöldkártyád, akkor külön kapukon kell belépnetek, így nem mehettek egyszerre.
2017. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Mehettek együtt az amerikai sorba, csak ne menj a géphez. Barátnöd mehet a géphez, kinyomtatja a vám nyilatkozatot és azt választja, hogy nö more family member. Utána mentek együtt a vámoshoz. Neked kell külön nyilatkozatot kitölteni.

Egy JFK repteres dolgozó

2017. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Az nem szamit mikor es hol vettetek a repulojegyet. Az szamit, hogy jegyesek vagytok, vagyis egy csalad, es mint olyan, termeszetesen odamehettek egyutt az utlevelvizsgalathoz. Mivel nem vagy citizen, mindenkepp a rad vonatkozo sorba alljatok be mindketten. A parod citizen, neki mindegy melyik sorba all be, nem fogjak tole megtagadni, hogy a sajat orszagaba belepjen, mert rossz sorba allt.

Odamentek egyutt a pulthoz es azzal kezditek, hogy jegyesek vagytok. Ennyi.


(Hasonlo szituban levo emberek irasai: [link]

2017. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!