Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Beutazas a USA-be Workaway...

Beutazas a USA-be Workaway programmal magyarkent?

Figyelt kérdés
Szeretek kimenni az USA-ba kb 2-3- honapra utazni, es a Workaway weboldal segitsegevel valahol dolgozni is egy kicsit, de annak fenyeben, hogy a tevekenysegem sem nem vallasi, sem egy nonprofit egyesulethez nem kotheto, elmultam 26, es a munkaado valoszinuleg nem kuldhetne ekem meghivot egy ilyen jellegu munkahoz(azt sem tudom, hogy az nekik ott penzbe kerulne-e..), valamint a holiday visa nem hatalmaz fel effele tevekenyseg vegzesere, semmi esely nincs ra, hogy ezt igy megoldjam, vagy van meg valami visa lehetoseg?(A nyarimunka visa csak 26 alatt veheto igenybe ha jol tudom)

2017. szept. 2. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csak Esta-val vagy 6 hónapos turista vízummal tudnád végezni, hisz nem hinném, hogy az ilyen fajta munkákra Munkavállalóit intéznének neked.
2017. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, legjobb tudasom szerint ha sima turista statusszal lepek be, amihez nekunk magyaroknak igenyelni kell az estat, ha jol tudom, szoval vizum 90 napig nem kell, de ez sajnos nem jogosit fel a munkavegzesre...
2017. szept. 4. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Igazad van, viszont senki nem fog ellenőrizgetni, szóval "titokban" csinálhatod. A reptéren az ellenőrnek meg csak annyit mondasz, hogy várost nézni jöttél.
2017. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!