Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ti elutaznátok Sierra Leone-ba...

Ti elutaznátok Sierra Leone-ba egy barátnőtök meghívására?

Figyelt kérdés

Itt tanul az egyetemen. Egy gazdag család, a főváros jobb környékén élnek.

Szép hely, meg csak repülőjegyre kellene költenem. De főleg a szüleim nem akarnak engedni.



2017. szept. 9. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
el
2017. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

II. Fokozott biztonsági kockázatot rejtő további országok és térségek


Most van az esős évszak, meg volt ez a földcsuszamlás. Gondolom a járványveszély miatt is nem javasolják.

2017. szept. 9. 12:25
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
És ráadásul nincs is Észak-Amerikában...
2017. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Észak-Afrikának néztem, de igaz :D

Jelentsd légyszi!

2017. szept. 9. 12:31
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Ja ha te a konzuli szolgálat (idióták) honlapjáról tájékozódsz akkor a lakásból se menj ki.

Az egyetlen többé kevésbé hiteles konzuli szolg.:

[link]

2017. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Egyetlen afrikai orszàgba sem tennèm be a làbam. Ha Afrikàban akarom erezni magam, elmegyek Pàrizs 18. kerületebe mondjuk.
2017. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Simán. Nem érdekel a biztonsági kockázat.
2017. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Én elmennék, de csak akkor, ha ez a barátnő biztosan nem egy emberrabló, tehát ha már láttad személyesen, vagy videotelefonáltál vele. És utána természetesen meghívnám őt is Magyarországra.
2017. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Crisopher ***** válasza:
76%

"És utána természetesen meghívnám őt is Magyarországra."

A kérdező mondta, hogy itt tanul Budapesten.

2017. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Mondasz valamit, de úgy is lehet értelmezni a kérdést, hogy a barátnő kint tanul, és meghívja a kérdezőt magához, és azért van hangsúlyozva a jobb környék, mert maga az ország egy veszélyes hely. Szóval jó lenne tudni, hogy most az "itt" meg a "főváros" az hol van, esetleg az "itt" a Magyarország, a "főváros" meg már Sierra Leone? Nekem ez tűnik a leglogikusabbnak, viszont akkor szó sincs arról, hogy az "itt" az Budapest.

Akkor most figyelembe véve a lehetséges eseteket válaszolok:

"itt" - "főváros helye" - "barátő származási országa"

1.) MO-MO-MO: Nem mennék, egyrészt mert veszélyes ország és nem ismeritek a helyet, másrészt nem fogadnék el ilyet mástól.

2.) MO-SL-SL: Így elmennék, mert a barátnő ismeri a helyet. És felajánlanám, hogyha elvégzi az egyetemet, akkor bármikor szívesen látod Magyarországon.

3.) MO-MO-SL: Ha a barátnő sokat járt már ott, akkor mennék, persze csak ha van valami ottani lakása, azt nem engedném, hogy kifizesse nekem a hotelt meg a turistálkodás költségeit.

4.) SL-SL-SL: Amit az előző válaszomban írtam.

2017. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!