Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kijutni amerikába?

Kijutni amerikába?

Figyelt kérdés
Szóval, jön a szokásos közhely arról, hogy kinnt szeretnék élni/tanulni.Most azon vacilálok, hogy hova menjek főiskolára stb, ha valaki aki kinnt tanult/tanul, kinnt élt/él írna nekem és válaszolna a tömérdek kérdésemre (ide túl sok lenne) azt nagyon megköszönném.
2017. szept. 12. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon draga az oktatas. Egy felev siman lehet par ezer dollar, foleg a kulfoldieknek mert te tobbet fogsz fizetni mint egy amerikai allampolgar. A 4 year degree a felesegemnek ugy is sokba kerult h osztondijas is volt,papaja is adott ra penzt es meg igy is van par ezer dollarnyi diakhitele.

Ja es tanulovizummal nem tudsz kitelepulni, csak addig vagy usaban ameddig tanulsz, kell szponzor, penz a sulira, penz a kajara, kocsira, szallasra, biztositas. Az egesz egy vagyon...

2017. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Remelem angolul jobban tudsz, mint magyarul...

Ha az a vagyad, hogy az USA-ban tanulj, akkor nem art a nyelvtudas.

Keves GYIKozot fogsz talalni, akik Mo-rol kijutottak amerikai foiskolakra es itt toltik az idejuket, arra varva, hogy szanalmas helyesirasu egyeneknek valaszoljanak, szoval jobban jarsz ha itt nezel korul: [link]

2017. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia, Én igaz 17 éves vagyok de van Amerikai állampolgárságom.

Az a baj Hogy Oké Kimész ESTAval de az esta státuszt nem tudod átíratni "tanulóra" így hosszabb ideig nem tudsz ottmaradni(90nap MAX)

Ha meg is szerzed (Nagyon nehezen ) a Vízumot amivel 6 hónapot tudsz kint lenni akkor is nagyon sok ezer dollár fog rámenni a Biztosításodra, A tanulás is sok-sok ezer dollárba fog fájni gondolok itt ha egy nevesebb Egyetem vagy fősulit választasz (UCLA,stb..) nem pár ezer dollár egy év hanem több tízezer és még abban nincs semmi!


Én Érettségi után Kiköltözök végleg Los Angelesbe

és elkezdem a Fősulit kint mert Itt Magyarországon Nincs remény Informatikusként a jó keresetre, és hát az oktatási rendszerről,egeszségügyről ne is beszéljünk :D


remélem Tudtam segíteni :) Bármi kérdésed van nyugodtan írj privit

-C.

2017. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!