Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Észak-Amerika

A kérdés
barkat nevű felhasználó kérdése:

Nektek jól kezelte a Neckermann a panaszt?

Az 5-ös erősségű hurrikán érkezése napján még azt szerették volna ,hogy repüljek Dominikára. Ott már evakuálták az embereket. Természetesen nem mentem. A neckermann nem akar új utazást adni csak ha ráfizetek. Pedig már fél éve foglaltam ezt is. Most kb 300ezer Ft-tal több lenne. Meg éri őket megtámadni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Dominika, hurrikán, Neckermann, panasz

09-13 08:05  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Az a baj, hogy az ilyen vis maior jellegű dolgoknál (árvíz, hurrikán, földrengés, vulkánkitörés) mindig eleve úgy van megírva a szerződés, hogy ne kelljen fizetniük... :/ ha nekik akarsz menni, érdemes előbb megkérdezni egy ügyvédet, nem csak a GYIK-et.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 09-13 19:58 Privát üzenet
Hurrikàn sajnos vis maiornak számít, így az iroda mentesül a felelősség alól, ami egyébként rá hárulna ha nem teljesítene.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 09-13 20:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. Beszéltem ügyvéddel. Egy hivatalos levelet megér. Maximum elutasítanak. Pénzt tegnap visszakaptam. :)

# 3/3Időpont 09-14 09:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik, hogy a Neckermann oldalán még nem lehet foglalni egy bizonyos szállásra?
Segítséget kérnék a Neckermann társaságról?
NECKERMANN: Vendégeinket egy üdvözlő itallal és frissítő MELEG TÖRÜLKÖZŐVEL várjuk. NYÁRON!? Miért?
Egyiptomi, Jordániai utazáshoz melyik irodát javasoljátok?
Görög szigetek, hajóút, ki megy?
Indulok Törökországba, Side-Kizilot-Sultan Of Dreams vélemények érdekelnenek, plussz információk, környező üzletek és lehetőségek szempontjából gondolok itt lszorakozásra,..

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Észak-Amerika rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu