Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA-ba bevihető a pirospapr...

Az USA-ba bevihető a pirospaprika por?

Figyelt kérdés

Google nem a barátom.

Repülővel mennék. Meg kell mutatnom a vámtisztnek?


2017. okt. 4. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

fuszert lehet hozni

nem kell megmutatni senkinek


amire figyelj, hogy ne legyen nalad zoldseg/gyumolcs es semmi husaru (ezeket a kutyus kiszagolja es ilyenkor kinyitjak a borondot es kidobjak)

Nekem egy elfogyasztott banan utan a szatyorban maradt bananhej miatt ult le a kutya a csomagom melle!

2017. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Olvastam már más kérdéseknél a sztoridat! :)

Köszi a választ.

2017. okt. 4. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor mar felvetted a csomagodat akkor egy tiszt fog allni a kijaratnal aki elkeri a vamaru nyilatkozatot es szuroproba szeruen lehet hogy pont teged eliranyit mashova ahol egy ujabb tisz var eg, rontgenes szalag mellet. Itt megkerdezik h van e nalad hus, zoldseg, gyumolcs, atnezik a csomagot es ha olyan van benne akkor kin,itjak es elkobozzak.

Megprobalhatod kivinni de lehet hogy egy zacsko paprikaval leszel szegenyebb

Engem es a felesegemet is atneztek mert en vizummal mentem es varni kellett mire atneznek par papirt es ha mar ott vagyunk akkor mindkettonk csomagjat atneztek.

Amugy mi szinte csak ruhakat vittunk tehat fel se nyitottak a borondoket.

2017. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!