Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Houston mennyire biztonságos...

Houston mennyire biztonságos város egy átlagos Amerikai városhoz képest?

Figyelt kérdés
Nyertem egy pályázatot, ami pár hónapra szól, és láttam oldalakon hogy Houston óvatos legyek mert megölnek, meg kirabolnak mint a sicc.. Szerintetek, aki ott járt vagy tapasztalt, mit tud mondani? Kimehetek gyalog a városba egyedül?

2017. okt. 4. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Mint minden amerikai vàrosnak, Houstonnak is megvannak a maga veszèlyes negyedei. Ezeket el kell kerülnöd. Meglehetősen szegregàltak a varosrèszek, azonnal làtni ha rossz helyre tèvedtèl. Jó példa erre Chicago, a dèli rész eszmèletlen àllapotú, veszèlyes, èszakon pedig a bűnözèst a legtöbben max a hìrekben làtnak.
2017. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Jézusom, úgy beszélsz mintha valami háborús övezetbe mennél. 😂 A gettókat el kell kerülni, ennyi a titok. Nem fog senki lelőni.
2017. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ne butaskodj, Pesten is vannak olyan reszek, ahova kiteszel egy kulfoldit az ejszaka kozepen es leh.gyozza a bokajat felelmeben!


Par napot toltottem Houstonban, a belvarost napkozben kocsival jartuk korbe, este pedig a turista reszeken setaltunk (Space Center) es egyaltalan nem ert semmi atrocitas. Ha kerestunk volna, biztos talalunk getto kornyeket ahol a feher seggunk vilagitott volna a sotetben de nem szabad elore elitelni egy varost azert, mert mindenfelet osszeolvasol.


Inkabb guglizz "houston dangerous neighborhood" temaban. De arra se igyal merget, amit ott olvasol. Peldakepp: en egy olyan varosban elek, ahol a helyi gang csapat a mexicoi bortonokben mukodo maffiaval van osszekottetesben es 1 evben kb. 2-3 bandagyilkossag biztos van :(

Viszont a 14 ev alatt egyszer nem tortent semmi, meg csak meg sem ilyesztettek, pedig sotetedes utan is ki szoktam menni az utcara :)

2017. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Kimehetek gyalog a városba egyedül?"


Kerdes, melyik varosreszben lesz a szallasod :)

Es nem javasolnam a gyalog kozlekedest, mert eszmeletlen nagyok a tavolsagok. Csak osszehasonlitaskeppen: Budapest 525 km2, Huston 1,730 km2. Es ne szamits tomegkozlekedesre, a piros hetes nem jar erre tizpercenkent.

Berelj inkabb egy kocsit gps-el.

2017. okt. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Houston? Ott is vannak szr helyek, de például Pesten is.
2017. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!