Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a véleményed az Usa-ban...

Mi a véleményed az Usa-ban élő afro-amerikaiakról?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

én csak jó fejekkel találkoztam mikor fél hónapot ott töltöttem

szóval összességében, miért kellene egy egész csoportot megbélyegeznem?


ja, meg kettőtől kaptam ingyen mixtape cd-t is :D

2017. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Olyanok, mint itt a cigányok, csak azok között nagyobb %-ban van értelmes "ember".
2017. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Rengeteg ember fekete az USÁ-ban, minden társadalmi réteg megtalálható közöttük.
2017. okt. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom, miert pontoztatok le a masodikat, remekul osszefoglalta, es az en ertelmezesemben nem is serto a feketekre nezve: leginkabb ok kepviselik a legcsorobb reteget, ezert bunozok is beloluk vannak tobben, a gyuloletuknek, hatranyos megkulonboztetesuknek mely gyokerei vannak az ottani kulturaban, ebbol az ordogi korbol nagyon nehez kitorniuk.
2017. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
25%
Jól tudnak rapelni.
2017. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamiert az el bennem h agresszivak es felelmetesek de tudom hogy van koztuk normalis ember is.

Akik a boltban, etteremben dolgoznak azok tok normalisak. Az utcan lehet parat latni lelakott kocsiban, csillogo felnikkel, ezek tipikusan "fekete" autok.

Amugy van egy olyan sztereotipia hogy nem tudnak úszni.

2017. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!