Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Be kell on-line csekkolni a...

Be kell on-line csekkolni a LOT-hoz?

Figyelt kérdés
Kanadából kaptak faxon rokonaim eta-lapot, a járatok adatait és a meghívó levelet. Holnap utaznak Varsóba, onnan pedig Kanadába. Ugye, nem szükséges online check-in meg semmi, elég, ha viszik az útlevelüket, meg az eta-engedélyt és a meghívót? Nem szoktam a tengerentúlra utazni, sőt, LOT-tal sem, csak fapadosokkal. Ezért nem vagyok vele tisztában. Köszönöm a gyors segítséget.

2017. okt. 18. 19:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Az illető, aki meghívta őket, azt mondta, semmi teendőjük nincs. Hát, remélem, tényleg nincs. Holnap már indulnak és nem akarnak ott szembesülni azzal, hogy a neten még intézniük kellett volna azért valamit.
2017. okt. 18. 19:07
 2/7 A kérdező kommentje:
Na, azért én is érdeklődtem... a reptéri hölgy azt mondta, tengerentúli járatoknál az a helyzet, hogy a becsekkolást a légitársaságnál kell intézni, a repülőtér épületében. Szerinte én nem tudom ezt intézni itthonról - mint ahogy általában szoktam, kis fapados gyakorlatommal. Ha valakinek eltérő vagy további hasznos információja lenne, szeretettel várom.
2017. okt. 18. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Be tudnak csekkolni a reptéren.
2017. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] - parancsolj, megkerestem neked a hihetetlenul bonyolult "lot online check in" kulcsszavakkal. Legalso sor.
2017. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez akkor nem úgy működik, mint a Ryanair-nél, hogy kéri tőlem a bankkártyám adatait, hogy egyeztetni tudja, tényleg azzal vettem meg a jegyet? Mert ha itt bármiféle bankkártya-adatot kérnének, az veszett fejsze nyele, a megrendelő Torontoban van.
2017. okt. 18. 20:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj, kedves, jóindulatú 4. hsz. Röhejes vagy a pökhendi stílusoddal.
2017. okt. 18. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
De attol remeljuk meg a valaszt vegre sikerult megtalalni :D.
2017. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!