Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan telnek a kanadai...

Hogyan telnek a kanadai mindennapok?

Figyelt kérdés
várost is kérnék ill. kinek, hogy sikerült kijutni, kezdeti nehézségek stb. előre is köszönöm
2017. nov. 23. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi kb 5 honapja elunk itt. TORONTO ban.mi egyenes jarattal jottunk ki bar sokan azt mondjak ugy nem jó , es ha valaki ugy szal fel azt haza is kuldik. Mi valahogy megis kijutottunk :D kezdeti nehezseg alatt mit ertesz? Otthonrol eladtunk mindenfelet kanapet tv t stb hogy kijohessunk. Itteni nehezseg munkat es lakast találni. Hal Istenar mindkettő meg vam es tudunk rendesen élni. Az idovel is voltak bajok az elso hetben az otthoni ido sueri t voltam faradt. Ugy ertem amikor itt 17 ora otthon 23. Igy mar faradt voltam es aludni akartam. Ez kb egy hetig tartott. De mar hozzaszoktam az időhöz. Nekunk szerencsenk volt mert vannak itt rokonaink akiknekar meg volt minden. Lakas ,munka. El is fogadtak őket targyalas meg ilyenek. Na nekunk az meg nem volt. Hatarozatlan idore vagyunk eltolva. Lehet akar 1 honao de meg egy év is. Ja ha valaki mondja higy itt mennyire jo , ne hidd el... Mondom kell minimum 1 ev hogy minden jo legyen. De akkor sem leszel miliomos. Lesz egy hazad mubkad , azt kesz. Na jo azert ez lehet tulzas volt :D jobban fogsz elni mi t Magyarorszagon de miliomos nem leszel. A suliba nekem beilleszkedes is szar mar lassan 1 honapja jarok ebbe a suliba (sir wilfris laurier) de baratokat szerezni nem tudok. Nem igazan erdeklodnek irantam. Sot meg le is neznek mert azt se tudjak hol van MO. Na olyankor lebas. znek egyet a sok indiai meg afgan g e c. I nek. Ha en kerdezem pl az egyik gyerek az orakon folyamat animet nez , es en szeretem az animeket gondolom na talan ossze tudunk haverkodni megkerdem ez melyik anime? Le se szar. A tanulasban nagyln elmaradottak az en otthhoni 7osztalyom az itteni 9. 14F vagyok 7bol 9 be raktak. Nyilvan kell tudni angolul, kell sok penz meg tolmacs. Most mar viszonylag jo elunk de meg vannak dolgok amiket el kell intezni. Ha valamit kerdezni szeretnel csak nyugodtan. :)
2017. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt ugy ertettem ha nem tudsz angolul kell tolmacs. **** ja es par szot elirtam bocsi , de nagykn hosszu a szoveg :D pl az sir wilfrid laurier akart lenni
2017. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!