Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet kijutni ha...

Hogyan lehet kijutni ha valaki a US-ben szeretne élni? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk valakinek ott él a párja, aki amerikai. Hozzá szeretne költözni véglegesen, ez hogyan lehetséges? Mi kell hozzá?
2017. nov. 28. 08:16
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
75%
Mondjuk ettől amit felmutatsz mindenképpen több talpra esettség meg önállóssag......meg mondjuk kezdésnek z oldalon elolvasni azt a több száz szinte szóról szóra ugyanilyen,mar kismillioszor megvalaszolt az utolsó reszletig kivesezett kérdést!
2017. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd a párodat. Ne egy ilyen magyar fórumon kérdezgess olyan témákban, amire a legtöbb ember nem tudja a választ.
2017. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az amerikai parod ker neked K1 vizumot aminek a feltetele h az utobbi 2 evben szemelyesen talalkoztatok es bizonyitani is kell hogy egyutt vagytok. Mire ez a vizum meglesz addigra kb 1000 dollarba fog kerulni mert van kerelemnek dija, orvosi vizsgalat, kovetsegi interju elott is kell penzt fizetni, utazasok,foto, postazgatas... Ez idoben fel even belul lezajlik.

Aztan usaba torteni belepes utan hazassag, a legolcsobb is kb 100 dolcsi plusz masolatok a hazassagi levelhez darabja 10 dollar ami nevvaltoztatashoz, zoldkartya kerlemhez fog kelleni.

A zoldkartya kerelem kb 1.200 dollar plusz egyeb koltsegek mint postazas, foto,stb. A folyamat kozel 1 evig is eltarthat. 2 evre ra ujabb kerelem 10 eve zoldkartyahoz ami ha jol tudom mar nem faj olyan sokba.

2017. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Evidence of relationship with your U.S. citizen fiancé(e)"

De ez alatt mit értenek? Hogy lehet bizonyítani egy kapcsolatot? Bocs, én tök hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz, kérdezek én mindenhol mindent...

2017. dec. 13. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy biztos;

Semmi esz nem kell ahhoz hogy az USA-ban elj.

Csak a hulyek maradnak itt orokre.

Nekem boven eleg volt az elmult 30 ev, ez a vilag lebutabb orszaga, korrupt igazsagszolgatatassal, minosithetetlenul rossz oktatassal,

Tokeletes IDIOCRACY, ha nem tudod mirol beszelek nezd meg a filmet.

Mi is menekulunk innen ahogy csak lehet.

Aki marad, jon elvezzek bohoc trumpot es a tobb idiotat, megerdemlik

2017. dec. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!