Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kb. mennyibe kerülhet egy hét...

Kb. mennyibe kerülhet egy hét nyaralás Hawaii-n?

Figyelt kérdés
Utazás, szállás árát beleszámítva.
2017. dec. 5. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
600 ezertől a csillagos égig.
2017. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy hétre nem érdemes ilyen messzire menni. A költségek 80%-a a repülőjegy ára lesz. Én ha ilyen messzire elindulok, legalább egy hónapra megyek, akár több úti céllal.
2017. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 hétre ne menj. Nagyon kevés. Legalább 2-3 hét. Mire odaérsz Hawaiira, az egy örökké valóság
2017. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 hétre azért nem érdemes menni, mert a nyaralás fele akkor utazással megy el. Tehát érdemesebb inkább legalább 2 hétben gondolkodni. Repülőjegyeket pl. skyscanner-en nézhetsz, ott tudsz úgy is keresni, ha nincs még meg az időpont. Ezzel körülbelül fel tudod mérni az utazási költséget. Szállások tekintetében booking-on és airbnb-n lenne érdemes körülnézned, hogy fel tudd mérni, hogy az igényeiteknek megfelelő szállások milyen árkategóriába esnek. Nyilván ezen kívül lehet még autóbérlés költségetek, vagy ilyen-olyan programok, amikre befizettek, de ezekre is rá tudsz keresni, te tudod, hogy miket szeretnétek csinálni. Nem jártam még arrafelé, úgyhogy azért is nem tudok konkrét árakat írni, de ha van időd/kedved neked felmérni (elvégre te tudod a saját igényeidet), akkor nézd meg azt a pár oldalt, amit írtam. Ha meg nem saját szervezéssel mennétek, akkor csak nézz meg 1-2 utazási iroda ajánlatát, ezek természetesen drágábbak lesznek, mintha magatok szerveznétek.
2017. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!